Главная Корисна інформація про нерухомість від АН Весь Львів
Всього матеріалів в каталозі: 131
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 13 14 »

Оренда нерухомості разом з АН "Весь Львів"

Ріелторська компанія "Весь Львів" завжди готова надати вам кваліфіковану допомогу з орендою і здачею в оренду будь-якого виду нерухомості. Ми володіємо великою базою перевірених об'єктів розрахованих як на тривалу оренду, так і на коротку. При цьому кожен об'єкт проходить перевірку на юридичну чистоту, так само як і перевіряється особистість орендаря. У нас ви зможете орендувати квартиру, котедж або дачу. Оренда комерційної нерухомості також є нашим пріоритетним напрямком в роботі. В кінцевому підсумку, вас чекає чудовий результат і сила-силенна зекономленого часу.

Продати квартиру через агентство нерухомості у Львові

Існує багато думок про агентства нерухомості або про приватних ріелторів, проте самостійно продавити квартири наважуються невелика кількість власників, і це вірне рішення. Займатися продажем нерухомості повинен професійний продавець. Адже вартість товару дуже висока, отже і висока ціна помилки. Наше агенство нерухомості нівелює всі ризики пов'язані з продажем і візьме на себе всі рутинні питання. Ми володіємо сучасним підходом до продажу квартир у Львові.

Купити квартиру у Львові ви можете вже зараз!

Звертаючись в нашу компанію, щоб купити квартиру у Львові, ви повністю виправдовуєте свої очікування: ми підберемо вам квартиру за лічені години, підготуємо всі необхідні документи і супроводимо угоду до самого кінця. Для цього вам знадобиться всього лише відповісти на кілька запитань заповниши форму заявки або зателефонувавши до нас.

Аванс чи завдаток, в чому різниця ?

Під завдатком ми, швидше за все, розуміємо частковий платіж вперед за товар або послугу. Після передачі товару або надання послуги має здійснюватися остаточний розрахунок. Ту операцію, про яку ми зараз говорили, правильніше назвати авансом. А завдаток - не просто частковий платіж, але ще і спосіб забезпечення зобов'язань. І правові наслідки порушення своїх зобов'язань будь-якої зі сторін будуть зовсім іншими.

 
Нерухомість в СНД: де житло коштує дешевше.
нерухомістьДовгий час країни, що входять в СНД, відрізнялися повною незалежністю, а всі угоди носили формальний характер. Тільки недавно стали діяти різні проекти, що не могло не відбитися на вартості нерухомості. Люди стали шукати більш вигідні варіанти придбання житла, щоб не викидати гроші на вітер. На тлі цього все частіше виникає питання, де житло коштує дешевше.

Для початку варто звернути увагу на нерухомість у столицях союзних держав. У лідерах за вартістю квадратного метра несподівано виявилися Москва і Мінськ. Зрозуміло, в білоруській столиці ціни трохи відстають, але особливої різниці не існує. Якщо ж взяти до уваги різницю в цінах на різні товари, то виявиться, що житло в Мінську можуть купити тільки росіяни із середнім рівнем доходу.
Як зняти квартиру у Львові без проблем
квартира без шахраїв

Як показує наш досвід, велика частина проблем при зніманні квартири виникає через неуважність і елементарну безграмотності орендарів. Особливо це стосується тих гостей нашого міста, які приїжджають до Львова вперше.

У чому ж винні люди і як відрізнити надійну компанію від шахраїв?

У даній статті ми розповімо про найпоширеніші виверти шахраїв і про те, як не попастися на їх вудку. Тут ви не знайдете гарні картинки - тільки факти і корисну інформацію.

Попит на оренду нерухомості у Львові
квартира на добу у Львові
На сьогоднішній день зростання цін на нашу нерухомість не зменшився, і в майбутньому зниження не очікується. Потреба в оренді офісних приміщень, а також квартир подобово залишається постійно високим, в тому числі і в період зменшення цін на всі інші види нерухомості. На сьогоднішній день престижність відсувається на 2-й план, комерсанти зацікавлені більше вартістю, строками оренди, присутністю додаткових умов, можливістю заощаджувати при довготривалій оренді будівлі. Основна маса фірм переїхали з центру міста в дальні райони, з цього чимала частина офісних будівель в центрі міст пустують.
Зняти квартиру на тиждень у Львові
оренда квартир на місяць
У переддень осені можна зробити чіткі прогнози по оренді нерухомості у Львові на вересень. Традиційно новий осінній сезон ознаменується злетом попиту на нерухомість в оренду на різні терміни.

Оренда на місяць
Отже, зняти квартиру на місяць у Львові з початку вересня з перспективою продовження оренди бажають, в середньому, на 20% більше людей, ніж, наприклад, влітку. Такий сплеск інтересу пов'язаний з початком нового навчального року: до міста повертаються після літнього відпочинку іногородні студенти. Більше половини з орендуючих житло у Львові студентів воліють не тримати за собою житлоплощу в липні-серпні, під час канікул, із зрозумілих причин - дорого. Ці хлопці намагаються зняти житло рівно з початком навчального року та укладають договір тільки до кінця літнього семестру.
Квартира і готель в одному флаконі
апартаменти у Львові
Здається, неможливо придумати щось зручніше готельної системи «all inclusive». Платиш один раз і вдома, а користуєшся всю поїздку і - «в гостях». Однак не все так просто. Мандрівники, які бачили багато чого на своєму віку, знаходять в цій системі масу незручностей. «Годують незрозуміло чим, місцева випивка взагалі не заслуговує уваги, - зазначає Андрій, турист зі стажем. - В результаті платиш готелю за те, чим не користуєшся, а на відпочинку витрачаєш гроші в нормальних ресторанах ».

Не самий вигідний варіант, правда? Саме тому надто вибагливі туристи давно воліють на відпочинку зняти квартиру або поселитися в апарт-готелі. Останній варіант має масу переваг, включаючи можливість зняти номер на пару днів, тоді як не в кожній країні вам буде доступна настільки короткострокова оренда квартир.
Оренда квартири на добу або готель Львова
квартири подобово у Львові
Кому, скажіть на милість, потрібні квартири подобово у Львові, запитають скептики, які звикли до готельного сервісу? Це і небезпечно, і клопітно, а в підсумку набагато більш затратно, особливо в тому аспекті, який стосується витраченого часу. Напевно оренда квартир подобово - справа така ж дорога, як і все, пов'язане з нерухомістю. Та й в оренду, як відомо, здають квартири порожні, з ремонтом не першої свіжості. Обслуговування в номерах, як в готелі, ні, з усіма побутовими проблемам доведеться справлятися самостійно, та ще й тягнути в поїздку власну постільну білизну та рушники ... Ні, ну її, цю оренду квартир подобово! .. Вперед, до готелю!