Продаж 3-кім. квартири Львів, вул. Римлянина (площа Митна)

  • 145 000$
площа Митна, Львів, Львівська область, Україна, Галицький р-н
Продаж
Продаж 3-кім. квартири Львів, вул. Римлянина (площа Митна)
площа Митна, Львів, Львівська область, Україна, Галицький р-н
  • 145 000$

Деталі

  • ID об'єкта: 27934
  • Ціна: 145 000$
  • Загальна площа: 111 m²
  • Тип нерухомості: Трьохкімнатні
  • Статус нерухомості: Продаж
  • Кімнат: 3-кім
  • Поверх: 3
  • Поверхів: 3
  • Стан: Потребує ремонту
  • Тип будівлі: Австрійський
  • Стіни: Цегла

Опис

Продаж 3-кім. квартири Львів, вул. Римлянина (площа Митна). Поверх 3/3ц., площа 111 кв.м. В цегляному австрійському будинку, перекриття дерев`яне. Двері та паркет збережені, підвіконня мармурові. Кімнати ізольовані, простора ванна з чудовим видом із вікна. Є великий підвал. Вікна з квартири фасадні. Два входи до квартири (парадний та з балкону). Квартира світла, суха, тепла, простора, комфортного планування.
Будинок розташований в історичному центрі Львова, де поруч пам’ятники архітектури та музеї, парки та сквери, театри та художні галереї. Приємно ввечері прогулятися в сусідній бар або ресторан по старовинними вулицями міста.
Сходити за продуктами біля будинку можна в «Рукавичку» за 10 хвилини, в «Вопак» за 5 хвилин або за 3 хвилини в «Арсен». Фермерську продукцію, свіжі фрукти та овочі можна купити на «Вінницькому» ринку, до якого 10 хвилини пішки, або на «Галицькому» ринку, до якого 2 хвилин пішки. Також в пішому доступі торгові центри, магазини та бутіки центрального району Львова.
Для занять спортом поруч фітнес-клуби, йога-студія та мережеві тренажерні зали. Якщо полюбляєте плавання — 5 хвилин їхати до спортивного комплексу Львівського університету з басейном, де також є поля для футболу, волейболу та баскетболу. Вийти на пробіжку можна в «Личаківський» парк або парк «Високий замок».

Схожі оголошення

Compare listings

Порівняти
Весь Львів АН
  • Весь Львів АН