Головна Покупцям
Покупцям

Допоможемо купити нерухомість з вигодою для Вас

Плануєте купити нерухомість через агентство? У цьому випадку Ви заощадите час і гроші, будете впевнені в юридичній чистоті угоди.

Підберемо надійні та вигідні пропозиції нерухомості для купівлі

  Плануєте купити нерухомість у Львові через агентство? У цьому випадку Ви заощадите час і гроші, будете впевнені в юридичній чистоті угоди. Вибрати нерухомість допоможуть ріелтори і юристи агентства «Весь Львів».


  При підборі об'єкта ми враховуємо інфраструктуру, кількість кімнат, поверх, облаштованість прибудинкової території та інше. Наша компанія працює з 2009 року.


Максимальна кількість пропозицій, серед яких простіше знайти «саме ту» нерухомість, а потім знизити її ціну шляхом переговорів

Більше 70 каналів пошуку

Ми задіємо більше 70 каналів пошуку нерухомості, в тому числі близько 55 порталів по нерухомісті. Для порівняння, в невеликих агентствах їх не більше 3-5, а в великих мережах, в середньому, 10-12.

200 агентств-партнерів

Про те, що нашому клієнтові необхідно купити певну нерухомість, дізнається фактично весь Львів і область в день підписання угоди з нами.


Закриті бази зі «смачною» нерухомістю

Далеко не вся нерухомість з різних причин потрапляє у відкриті джерела. Наприклад, господарям потрібно продати в 1-2 тижні і вони готові дати хорошу знижку або вони не хочуть, щоб інші власники дізналися про продаж заздалегідь. Або у інвестора виникає термінова необхідність продати кілька квартир.


Таким чином, ми отримуємо безліч цікавих пропозицій


Телефонуйте для безкоштовної консультації!

Підбір нерухомості

Допоможемо зорієнтуватися серед безлічі пропозицій, підберемо нерухомість з урахуванням всіх Ваших побажань і можливостей. В нашій базі даних велика кількість готових до продажу об'єктів.


Організація переглядів

Організуємо переговори з власниками обраної Вами нерухомості, домовимося про перегляд у зручний для Вас час. Вас буде супроводжувати персональний експерт, який допоможе виявити переваги та можливі недоліки кожної пропозиції.

Захист інтересів

Перевіряємо історію переходів права власності на об'єкт. Забезпечуємо повний юридичний супровід на всіх етапах покупки нерухомості - з моменту звернення в нашу компанію до отримання свідоцтва про власність.


Проведення угоди

Контролюємо підготовку пакету документів, необхідних для оформлення угоди з дотриманням всіх правових норм. Організуємо безпечне і зручне проведення грошових розрахунків, підписання договору купівлі-продажу нерухомого майна.

Чим ми допоможемо?

Фахівці агентства:


 • Підбирають нерухомість. Знаходять об'єкт, який відповідає Вашим вимогам (первинний або вторинний ринок, район, площа і інше).
 • Влаштовують покази. Ви зможете побувати на об'єкті і оцінити його особисто.
 • Перевіряють документи. Юристи гарантують прозорість угоди.
 • Ведуть переговори по вартості об'єкта.
 • З Вами працює команда грамотних, атестованих фахівців.
 • Прості і зрозумілі договора в повній відповідності з законом.
 • Багатоступінчастий контроль за ходом кожної угоди.
 • Регулярна звітність про роботу.
 • Гнучка вартість послуг з урахуванням Ваших побажань.
 • Не обіцяємо чудес, але зберігаємо Ваш час і гроші.
 • Починаємо працювати відразу після укладення угоди з нами.
 • Ви укладаєте з нашим агентством офіційний договір, за яким ми несемо зобов'язання. Всі взаєморозрахунки з агентством підтверджуються звітними документам і чеками.

Переваги роботи з агентством