Про агентство нерухомості "Весь Львів" та нашу команду

Знайдіть свою ідеальну нерухомість у Львові з агентством "Весь Львів" - допомогаємо з 2009 року

Агентство нерухомості “Весь Львів” – це професійна команда спеціалістів, яка з 2009 року надає комплексні послуги в сфері нерухомості у мальовничому Львові. Завдяки нашому багаторічному досвіду та бездоганній репутації, ми з успіхом допомагаємо клієнтам знайти свій ідеальний будинок, квартиру або ділянку.

Наші послуги включають купівлю, продаж, оренду житлової та комерційної нерухомості, а також проведення оцінки, юридичного супроводу та консультування щодо будь-яких питань, пов’язаних з нерухомістю. Ми завжди враховуємо індивідуальні потреби та бажання наших клієнтів, щоб забезпечити максимально комфортний процес купівлі, продажу чи оренди нерухомості.

В агентстві “Весь Львів” працюють лише висококваліфіковані спеціалісти, які постійно підвищують свою кваліфікацію і слідкують за змінами законодавства та ринкових умов. Ми пишаємося тим, що завдяки своєму професіоналізму та відповідальному підходу до роботи маємо тисячі задоволених клієнтів, які рекомендують нас своїм знайомим та друзям.

Наші експерти володіють високою кваліфікацією та глибоким знанням ринку нерухомості. Вони завжди готові допомогти вам у найкоротший термін вирішити будь-які питання, пов’язані з покупкою, продажем, орендою або інвестиціями у нерухомість.

Наша місія полягає в тому, щоб допомогти нашим клієнтам реалізувати свої мрії про власний дім або успішний бізнес в сфері нерухомості. Ми розуміємо, що кожен клієнт має свої індивідуальні потреби, тому надаємо персоналізований підхід, щоб врахувати всі деталі вашого запиту.

Послуги

Агентство “Весь Львів” пропонує різноманітні послуги у сфері ринку житла та комерції:

  • Купівля та продаж будинків, квартир та бізнес-приміщень.
  • Оренда житла, офісів та комерційних площ.
  • Консультації з правових аспектів угод з нерухомим майном.
  • Підбір та оцінка об’єктів для інвестицій.

Агентство надає персоналізований підхід до кожного клієнта та допомагає врахувати всі деталі запиту, щоб забезпечити максимально комфортний процес купівлі, продажу чи оренди квартир, будинків, земельних ділянок або приміщень бід бізнес.

Власникам

Пропонуємо комплексний підхід до обслуговування власників нерухомості. Ми надаємо професійні послуги з оцінки, продажу, оренди та управління вашою власністю. Завдяки нашому досвіду та глибокому розумінню ринку, ми забезпечуємо оптимальні результати для кожного клієнта.

Оцінка нерухомості

Наш менеджер приїде на об'єкт, огляне його та визначить оптимальну вартість. Він врахує ваше бачення та побажання, пояснить, якими факторами обумовлена ціна та як її можна скоригувати.

Оцінка нерухомості

Дізнатись більше

Підготовка презентації

Ми фотографуємо об'єкт, готуємо відеопрезентацію, наші фахівці складають описи, а на показах агенти презентують квартиру за авторською технологією, яка в рази ефективніше типового показу.

Підготовка презентації

Дізнатись більше

Рекламна кампанія

Ми задіємо більше 70 каналів реклами, в тому числі близько 55 порталів по нерухомості +3 канала, які є секретом фірми. Для порівняння, в невеликих агентствах їх не більше 3-5, а в великих мережах, в середньому, 10-12.

Рекламна кампанія

Дізнатись більше

Юридичний супровід

У складі агентства нерухомості «Весь Львів» діє потужний юридичний відділ. Правовий напрямок в компанії є одним з ключових. Допоможемо врахувати всі нюанси в договорі і зібрати десятки довідок і виписок!

Юридичний супровід

Дізнатись більше

Покупцям

Пропонуємо покупцям надійний та ефективний підхід до здійснення угод з нерухомістю. Ми допомагаємо вам знайти ідеальний будинок, квартиру або комерційну власність, враховуючи всі ваші потреби та бюджет. Наша команда експертів завжди готова надати професійну консультацію та супроводити вас на всіх етапах покупки нерухомості.

Підбір нерухомості

Допоможемо зорієнтуватися серед безлічі пропозицій, підберемо нерухомість з урахуванням всіх Ваших побажань і можливостей. В нашій базі даних велика кількість готових до продажу об'єктів.

Підбір нерухомості

Дізнатись більше

Організація переглядів

Організуємо переговори з власниками обраної Вами нерухомості, домовимося про перегляд у зручний для Вас час. Вас буде супроводжувати персональний експерт, який допоможе виявити переваги та можливі недоліки кожної пропозиції.

Організація переглядів

Дізнатись більше

Захист інтересів

Перевіряємо історію переходів права власності на об'єкт. Забезпечуємо повний юридичний супровід на всіх етапах покупки нерухомості - з моменту звернення в нашу компанію до отримання свідоцтва про власність.

Захист інтересів

Дізнатись більше

Проведення угоди

Контролюємо підготовку пакету документів, необхідних для оформлення угоди з дотриманням всіх правових норм. Організуємо безпечне і зручне проведення грошових розрахунків, підписання договору купівлі-продажу нерухомого майна.

Проведення угоди

Дізнатись більше

Читайте наш блог

Ознайомлення з ринком нерухомості: вивчайте поради, статті та аналітику щодо купівлі, продажу, оренди та інвестицій, а також актуальні новини і тренди ринку нерухомості

Compare listings

Compare