0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2012 » Февраль » 12
  Главная » 2012 » Февраль » 12 » Зняти квартиру без посередників: плюси і мінуси.
  01:24

  Зняти квартиру без посередників: плюси і мінуси.

  оренда квартир без посередниківСлова, позначені в заголовку моєї статті, вимовляють рано чи пізно майже всі молоді сімейні пари, студенти, люди, що приїхали в чуже місто на роботу або просто вирішили змінити місце проживання. Якщо рішення проблеми перейшло зі стадії слів до справи, то мої поради, сподіваюся, будуть не зайвими.

  Спочатку визначитеся з цінами на оренду житла. Купуйте газету, уважно ознайомтеся з пропозиціями. Нехай вас не бентежить той факт, що оголошення, в основному, всі від агентств нерухомості.

  Ціну визначають не вони, а бажаючі зняти квартиру, тобто їх кількість. Досвідчені орендодавці по дзвінках з агентств нерухомості, де залишили заявку на здачу квартири, відразу визначають, що інтерес до їх квартири підвищений, а це означає, що можна ціну і підвищити. Не виключено, що з тих бажаючих зняти квартиру, які звернулися із замовленням в агентство, знайдуться такі, які погодяться платити трохи більше. Ціну, раніше заявлену, доводиться переписувати на більш високу, звідси і зростання цін. Нехай з дорожчою ціною попит буде менший, все одно, якщо квартира відповідає санітарно-гігієнічним вимогам і не має проблеми з документами, буде здана.

  А якщо ще врахувати, що охочих зняти квартиру з осені до початку весни завжди багато, то орендодавець визначиться з вибором клієнтів ще й у досить короткий термін. Звідси висновок: знімати квартиру найвигідніше влітку. А ціни в газетах це - реальне відображення положення на ринку оренди житла. Безумовно, я не беру в розрахунок ціни від, так званих, лохотронів.

  Визначтеся з районом майбутнього проживання. Якщо ваш бюджет дозволяє зняти дорогу квартиру, а район, що цікавить вас, тільки Центр або інший конкретний район, то є сенс звернутися в агентство нерухомості. Господарі дорогих квартир не займаються, як правило, пошуками клієнтів самостійно. Зазвичай вони звертаються до професіоналів у цій галузі, висуваючи свої вимоги до бажаючих зняти квартиру.

  Якщо ви вирішили зняти недорогу квартиру в спальному районі, то спробуйте знайти житло самостійно. Найдешевший, але трудомісткий варіант, це обклеїти дошки оголошень в тому районі. Не виключено, що вам буде запропоновано бажаний варіант квартири в цікавому районі досить скоро. Якщо старанно клеїти свої оголошення хоча б тиждень, то є надія почути дві-три пропозиції від господарів квартир протягом 10-15 днів. Не факт, що вас влаштує ціна або район, але спробувати можна. При невдалому результаті ви втратите тільки час, але якщо повезе, то грошова економія очевидна. Комісію платити нема кому і нема за що, а ще можна поторгуватися з господарем. При такому, на перший погляд, успішному результаті, існує все ж проблема, яка в подальшому може істотно ускладнити проживання в квартирі, яку вдалося зняти. Це відсутність договору. Прочитайте статтю Оренда квартири без договору. У ній докладно описані ситуації, які могли б не статися, якби мешканці вирішили зняти квартиру, підписавши договір оренди.

  Самостійний пошук квартири може затягнутися на кілька тижнів. Не виключено, що в перспективі у вас вже не залишиться часу на вибір відповідного варіанту і вам все одно доведеться звертатися до допомоги фахівців. Рано чи пізно ви зрозумієте, що зняти квартиру через агентство нерухомості набагато зручніше і безпечніше. Професіонали цього бізнесу захистять вас від квартирних шахраїв, яких можна зустріти чимало при самостійному пошуку. Погодьтеся, що професійний аферист буде шукати жертву прямо, без посередників.

  Агентство в обов'язковому порядку надасть повний пакет документів, який гарантуватиме ваше благополучне проживання в орендованій квартирі, головний з яких договір оренди. Уважно ознайомтеся з текстом договору. Враховуючи ваші матеріальні можливості і особисті побажання, представник агентства запропонує кілька варіантів для найму і у вас буде вибір: яку, із запропонованих зняти квартиру.

  Фахівець з нерухомості перевірить правовстановлюючі документи орендодавця, оформить всі належні документи і тільки після цього, запропонує підписати договір оренди і супутні папери, це означає, що агент рекомендує зняти квартиру, яку ви обрали, а ви оплатите проживання в ній і комісійну винагороду. Зазвичай ця сума дорівнює місячній вартості. Знижки, звичайно, передбачені і залежать від складності та вартості замовлення.

  Зняти квартиру просто, якщо ви вирішили звернутися до професіоналів!