(067) 377-94-98(093) 494-68-62900 - 2000
veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2013 » Июль » 11
  Главная » 2013 » Июль » 11 » Житло у Львові стало доступним
  14:49

  Житло у Львові стало доступним

  житло ЛьвівДовгий час ціни на нерухомість у Львові трималися на досить високій позначці. Здавалося, що вони ніколи не зупинять своє зростання, але настав застій. Сьогодні житло стало більш доступним, хоча дана тенденція стосується тільки недорогого житла в м.Львів. Люди можуть взяти кредит на десятиліття - і вже через короткий час оселитися у своїй новій квартирі. При цьому процентні ставки на придбання нерухомості значно знижені, що дозволяє вирішити квартирне питання здебільшого нужденних.

  Дуже зручним способом отримати нерухомість вважається іпотека. Багато психологів і фінансисти сходяться на думці, що іпотека робить людину більш відповідальною. Вона розуміє, чим вона ризикує, тому готова виплачувати необхідні суми, відмовляючи собі у всьому. Якщо житло здобувається в кредит, то такого явища не спостерігається. Зрозуміло, людина буде намагатися виплатити всі платежі в строк, але якесь відторгнення все одно спостерігається.

  Просто коли люди бачать, що вони можуть втратити, виникає різке бажання утриматися на плаву будь-якою ціною. Правда, іноді боязнь втратити квартиру грає з людьми злий жарт, оскільки сім'я живе впроголодь. Якщо дорослі з такою ситуацією ще можуть змиритися, то для дітей будь-які позбавлення переживаються з особливою силою. Виходить, що виплати за нерухомість позбавляють малюків дитинства. Діти змушені вникати в дорослі проблеми, вчаться економити, що призводить до серйозних психологічних проблем.
  Житло у Львові
  Коли стало ясно, що страждають діти, держава стала приймати спеціальні заходи, які покликані захистити маленьких громадян країни. Для цих цілей почали надаватися різні субсидії молодим сім'ям, які вирішили придбати нерухомість. Якщо ж у сім'ї з'явилися діти, то частина вартості житла оплачується державою. Чим більше дітей, тим меншу суму доводиться виплачувати молодій парі за житло в м.Львів. Правда, деякі люди бачать в цьому дискримінацію, але подібна допомога з боку держави забезпечує дітям гідне майбутнє.

  Різні субсидії та програми підтримки зробили нерухомість більш доступною. Зрозуміло, це не відноситься до елітного житла, яке було і буде привілеєм, а от звичайну, стандартну квартиру тепер можуть купити зовсім молоді люди. Завдяки цьому, молоді сім'ї будуються з чистого аркуша, без докорів і нерозуміння з боку старшого покоління. Виходить, що з рішенням житлового питання багато проблем зникають самі собою.