(067) 377-94-98(093) 494-68-62900 - 2000
veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Апрель » 18
  Главная » 2011 » Апрель » 18 » Короткострокова оренда квартир у Львові на свята
  13:42

  Короткострокова оренда квартир у Львові на свята

  Заробити на добовій оренді в дні новорічних свят можна в 3-6 разів більше, ніж у звичайний час. Якщо ви готові витратити час на перетворення вашого житла в маленький бізнес, представляємо вашій увазі деякі поради.

  1. Для оренди на свята зазвичай найкраще затребувані трьох-і чотирикімнатні квартири в центрі міста Львів. Завантаження починається вже з двадцятих чисел грудня.

  2. Спробуйте зняти квартиру під маскою "таємного покупця": так ви дізнаєтеся, скільки коштує просити за свою квартиру і отримаєте уявлення про те, чим потрібно оснастити сдаваемое житло: hi-fi система, караоке, яка кількість спальних місць необхідно організувати і т.д.

  3. Обов'язково застрахуйте квартиру. Тарифи страхової компанії будуть відрізнятися в залежності від застрахованих ризиків: це може бути лише страхування від затоплення або пожежі або також від подряпин на стінах, зламаних меблів, побутової техніки та розбитого посуду. Оцінювач зробить розрахунок страхової премії, виходячи з ринкової вартості і "начинки" квартири.

  4. При укладенні договору з наймачем уважно опишіть пункт про відповідальність за заподіяння шкоди майну (можливо, що страховка не покриє його, тому що страховим ризиком буде, наприклад, "зловмисне заподіяння шкоди", тобто коли, наприклад, була здійснена крадіжка зі зломом, але майно було не вкрадено, а лише пошкоджено). Також допоможуть фотографії квартири і майна - на випадок виникнення спірних ситуацій.