0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Апрель » 18
  Главная » 2011 » Апрель » 18 » Здача житла в оренду для джерела доходу
  13:40

  Здача житла в оренду для джерела доходу

  Якщо у вас є власна вільна квартира, в якій протягом довгого часу ніхто з членів сім'ї не буде жити, тому щоб за неї не платити, краще всього таке житло зробити джерелом доходу.

  Якщо ви прийняли рішення здати житло, то повинні вирішити, яку ціну за нього призначити. Часто в таких випадках орендодавці звертаються в ріелтерські агентство, яке вирішує проблеми і з оцінкою квартири, і з пошуком орендарів, і з оформленням договору. Буває, що власник житла купує газету з оголошеннями або знаходить інформацію в Інтернеті і орієнтується, спираючись на ціни на аналогічні варіанти. Всі ці способи хороші, але перш ніж встановити остаточну таксу, потрібно врахувати, що кожна квартира має свої переваги і недоліки, які в значній мірі можуть вплинути на розмір орендної плати. Потрібно визначити плюси і мінуси конкретного житла і, виходячи з цього, пропонувати потенційним мешканцям ціну. Важливо знайти середину - занадто дорогий варіант не влаштує орендарів, а надто дешевий може їх відлякати, та й навіщо втрачати прибуток?

  Від того, в якому районі знаходиться квартира, багато в чому залежить вартість її оренди. Зрозуміло, що житло в центрі завжди буде дорожче аналогічного в спальному районі, але, крім цього, варто врахувати, чи є поблизу зупинки громадського транспорту, магазини і аптеки, яке враження справляє сам район. Квартира в цегляному будинку коштуватиме дорожче такого ж по площі житла, але в панельному будинку. Розташування на першому або останньому поверсі будинку може трохи знизити ціну, однак тут все залежить від орендарів - когось цікавить саме таке житло. Така ж ситуація є і з кутовими квартирами.
  Проведена телефонна лінія, кабельне телебачення, виділена лінія Інтернет роблять житло більш привабливим в очах орендарів. Багато важить і стан квартири. Свіжий ремонт, справна сантехніка та електропроводка позитивно впливають на вартість найму житла. У той же час занедбані квартири зі старими трубами і зовнішньою проводкою, навпаки, коштують значно дешевше в порівнянні із середньою ціною варіантів, аналогічних за метражем і розташуванням.
  Якщо в квартирі є меблі, це додає шансів здати її швидше, однак бувають випадки, коли майбутні мешканці просять вивезти її. За повністю мебльовану квартиру можна виставити ціну трохи вище.
  У той же час від холодильника, телевізора, пральної машинки та іншої побутової техніки орендарі відмовляються рідко, тому якщо все це є в квартирі, її вартість буде вище, так само як і шанси швидко знайти мешканців. Наявність балкона і комор також роблять квартиру трохи дорожче, правда, тільки в тому випадку, якщо там не зберігаються хазяйські речі.
  Роздільний санвузол, ізольовані кімнати, широкі коридори і простора кухня - такі особливості планування грають на руку господареві. Варто також врахувати і те, які сусіди будуть у орендарів. Якщо в одній з знаходяться через стінку квартир живе сім'я з немовлям або студенти, щодня влаштовують вечірки, а звукоізоляція в будинку погана, краще відразу попередити про це орендарів, трохи знизивши ціну. Також розмір орендної плати може коливатися в залежності від того, скільки прописано в квартирі людина - якщо більше одного, можна трохи знизити таксу при торзі.