(067) 377-94-98(093) 494-68-62900 - 2000
veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Апрель » 18
  Главная » 2011 » Апрель » 18 » Оренда квартир з посередником і без нього
  13:41

  Оренда квартир з посередником і без нього

  Оренда квартири через ріелторські агентства є досить безпечним способом при зніманні квартири. Оренда квартири пропонується орендодавцями, господарями квартири, а ріелторські агентства виступають, як посередники між господарями, які бажають здати квартиру, і квартиронаймачами, тобто громадянами, охочими зняти квартиру. За свою роботу агентство бере комісійні.

  Тим не менш, звертатися в ріелторські агентства зручно і орендодавцям і орендарям. Обробляючи великий обсяг інформації про квартиру і заявки орендарів, ріелтор підбирає ті варіанти, які влаштовують обидві сторони, в тому числі враховуються побажання і тих, хто хоче здати квартиру певному колу осіб, наприклад самотній людині або сімейній парі з дітьми. Здаючи квартиру через агентство, господар і орендар мають на руках договір, складений агентством нерухомості про те, на яких умовах здається квартира. Коли оренда квартир закріплюється договором з узгодженням зобов'язань обох сторін, і в договорі стоять підписи, цей договір може бути документом, на підставі якого вирішуються спори, в тому числі і в суді.

  Оренда квартир без посередників у сучасному світі практично неможлива. Оголошення, написане від руки на стовпі або на під'їзді будинків, про те, що здаються квартири в оренду, зараз вже не користуються великим успіхом у обережних громадян, які бажали б зняти квартиру у Львові. Такими прийомами зазвичай користуються шахраї, які хочуть поживитися на Вашій економії.

  Оренда квартир може здійснюватися без участі посередників, лише в тому випадку, якщо Вам здають квартиру знайомі. Але не забудьте подбати про складання договіру між господарем і орендарем, з усіма прописаними зобов'язаннями та умовами, на яких здають квартиру в оренду. Договір, при пред'явленні його в суді, буде мати статус офіційного документа.