0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2013 » Июль » 9
  Главная » 2013 » Июль » 9 » З чого почати пошук квартири у Львові?
  20:59

  З чого почати пошук квартири у Львові?

  квартири у ЛьвовіРано чи пізно таке питання постає перед кожною людиною. Варто враховувати, що перший і важливі етап у такій відповідальній справі - вивчити ринок Львова і зібрати відомості про об'єкт.

  По-перше, щоб досягти мети, необхідно визначитися, що саме вас цікавить, як швидко повинна бути здійснена купівля, яку суму ви готові витратити на квартиру. Усвідомлюючи свої фінансові можливості, ви зможете легше визначитися з районом міста Львів, кількістю кімнат у новому житлі, ремонтом - буде він чи ні. Вивчення ринку нерухомості у Львові - це досить трудомісткий і довгий процес, до якого слід поставитися дуже уважно. Тільки при серйозному і відповідальному підході можна сміливо сподіватися на позитивний результат.

  По-друге, варто остерігатися, так званих, інформаційних агентств. Вони пропонують заплатити певну суму грошей за надану інформацію, а потім відправляють клієнтові оглядати об'єкт самостійно. Не вивчивши договір, де чітко викладені обов'язки агентства, ні в якому разі не можна вносити передоплату.

  По-третє, телефонуючи до продавців, обов'язково поцікавтеся, з ким саме ви розмовляєте. Щоб уникнути неприємностей, уточніть, хто саме продає і показує житло, чи володіє він законними підставами на вчинення подібних угод. Якщо з квартирою не все гаразд, то продавець буде йти від прямих відповідей або зовсім відмовиться показувати квартиру. Проявляйте настороженість і уважність до будь підозрілим вчинкам з боку продавця.
  квартири Львів
  Варто мати на увазі, що ціна квартири у Львові нижче ринкової вартості не може не викликати підозру. Якщо на питання з приводу низької ціни, ви чуєте у відповідь, що господар завтра відлітає за кордон, квартиру потрібно терміново продати, потрібні гроші на лікування, то, швидше за все, ви зіткнулися з проблемним житлом. Рекомендується упевнитися в юридичній чистоті об'єкта нерухомості.

  При вивченні ринку фахівці рекомендують орієнтуватися на квартири середньої вартості. Додзвонившись до цікавить варіанту, спробуйте отримати якомога більше корисної інформації. За наявності дітей, з'ясуйте, яка ситуація зі школами, дитячими садами в районі. На формах завжди можна дізнатися думки людей з приводу даних установ. Визначившись з квартирою, не зайвим буде поспілкуватися з сусідами - це допоможе краще зрозуміти, наскільки ви зробили правильний вибір.