(067) 377-94-98(093) 494-68-62900 - 2000
veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2013 » Июль » 10
  Главная » 2013 » Июль » 10 » Вибираємо агентство нерухомості у Львові
  15:42

  Вибираємо агентство нерухомості у Львові

  агенство нерухомості у ЛьвовіЗнайти агентство нерухомості у Львові, якому ви змоглиби повністю довіряти - це питання непросте, але цілком вирішуване. Так на що ж необхідно звернути увагу при виборі фірми, що працює з нерухомістю?

  Відгуки та рекомендації

  Спробуйте відшукати реальні відгуки людей, які вже працювали з даним агентством: можна вдатися до допомоги інтернету або попросити контакти безпосередньо у співробітника компанії. Однак найкращий варіант - отримати рекомендації у знайомих, друзів або родичів. Мабуть, це є самим надійним індикатором.

  Тривалість роботи

  Як правило, чим більше агенція працює на ринку, тим вище рівень її надійності. Якщо організація тримається на плаву в умовах конкуренції і кризи, то це говорить про професіоналізм і досвід її працівників. Варто відзначити, що найперші агентства виникли в Україні на початку дев'яностих років.

  Розміри агентства

  Краще працювати з середніми і великими фірмами, ніж з невеликими компаніями.
  Це відбувається з наступних причин:

  • фінансова стабільність такої фірми вище, а в умовах кризи перемогу здобуває найсильніший;
  • в таких агентствах працює більше кваліфікованих працівників, здатних забезпечити необхідний супровід угоди;
  • велика фірма готова запропонувати вашій увазі чималу велику базу даних, яка дозволить оперативно підібрати прийнятний для вас варіант;
  • у великих компаній добре налагоджена система взаєморозрахунків з покупцями і продавцями нерухомості;
  • у великій фірмі навчання персоналу реалізовується на належному рівні;
  • велика компанія дорожить своїм ім'ям, тому прагне вести справи професійно.

  агенство нерухомості ЛьвівОднак це зовсім не означає, що невеликим компаніям не можна довіряти. Цілком можна знайти невелике агентство у Львові, яке трудиться чесно і відповідально. Крім того, нерідко невеликі агентства з нерухомості створюються успішними маклерами, які отримали досвід у великих компаніях або домоглися непоганих результатів у приватній практиці. Зіткнутися з некомпетентним працівником можна і в відомої великої компанії.

  На сьогоднішній день купівля-продаж житла без посередників практично неможлива. Дана процедура вимагає серйозного і уважного ставлення, великих тимчасових витрат і доброго знання законів. Саме тому послуги справжніх професіоналів у своїй справі стають все більш затребуваними.