(067) 377-94-98(093) 494-68-62900 - 2000
veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Апрель » 18
  Главная » 2011 » Апрель » 18 » Вибираємо квартиру подобово у Львові по своєму смаку
  13:48

  Вибираємо квартиру подобово у Львові по своєму смаку

  У місто Львів хлинули величезні маси туристів. Всім хочеться подивитися на історичне місто своїми очима. Перед мандрівниками дуже часто постає одне важливе питання: зняти квартиру подобово у Львові або зупинитися в звичайному готелі? Що ж краще? Відповідь очевидна! Квартира і дешевше і комфортніше. Переконайтеся в цьому самі!

  З кожним роком оренда квартир подобово набирає у Львові все більшу популярність. Чому так відбувається? Ми запитували це у наших клієнтів, і з'ясувалося, що існує цілий ряд вагомих причин, які змушують людей вибрати саме подобову оренду квартир. Що це за причини? Давайте розберемося.

  Недорогі подобові квартири у Львові коштують набагато дешевше класичних готелів. Ціна може відрізнятися в два рази. Погодьтеся, вартість проживання - це один з основних факторів. Готель завжди має на увазі наявність досить великої кількості обслуговуючого персоналу: покоївок, адміністраторів на ресепшені, всіляких менеджерів і т.д. Не забувайте, що їхню працю вам доводиться оплачувати зі своєї власної кишені. Звідси і випливає висока вартість проживання. У випадку з квартирою ці питання відпадають самі собою. Ви платите тільки за проживання і нічого більше.

  Тільки в квартирі подобово у Львові ви знайдете свою власну кухню, ванну, туалет. Приготувати їжу можна самостійно, уникнувши, таким чином, зайвих витрат в ресторані.

  Все надане нами подобове житло рівномірно розподілено по всьому місті. Є квартири в центрі Львова, квартирки близько аквапарку, виставкового центру та інших районах. Таке зручне розташування житла дозволяє легко вибрати найбільш оптимальне місце для проживання за вашим смаком.

  За бронювання добових квартир у місті Львів ми не беремо ніяку попередню плату. Ви просто вибираєте квартиру по своєму смаку, телефонуйте менеджеру з нашого агентства і він оформляє бронь. Після цього житло гарантовано залишається за вами. Ми не підносимо нашим клієнтам ніяких неприємних сюрпризів, адже задоволений клієнт обов'язково приїде до нас знову. І розповість про нашу компанію своїм друзям, які також захочуть відвідати Львів. Виходить взаємовигідне співробітництво.
  Також важливою перевагою є той факт, що оплата за житло провадиться незалежно від кількості проживаючих людей. Ви віддаєте гроші тільки за сам факт проживання, незалежно від кількості гостей. Але, звичайно, завжди потрібно пам'ятати, що на кожну квартиру існують певні ліміти для заселення.