(067) 377-94-98(093) 494-68-62900 - 2000
veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Июль » 3
  Главная » 2011 » Июль » 3 » Поради знімаючим квартири подобово у Львові
  13:23

  Поради знімаючим квартири подобово у Львові

  Поїздка в інше місто у відрядження, подорож або просто так - дуже хвилююча і цікава пригода.

  Щоб вона стала до того ж максимально комфортною і приємною, багато хто вибирає давно не новий сервіс, прекрасну альтернативу номеру в готелі - оренду квартир на добу.

  Тим, хто зіткнувся з орендою квартир на добу вперше, пропонуємо кілька порад, складених фахівцями з подобової оренди квартир:

  По-перше, відправляючись у подорож, подбайте про оренду квартири заздалегідь, пошукайте цікаві для вас пропозиції, розгляньте фотографії квартир, уточніть ціни, забронюйте вподобану вам квартиру. Бронювання, хоч і часто небезкоштовне, але дуже корисна річ - вона дає вам повний спокій і впевненість у тому, що приїжджаючи відпочивати або працювати, ви будете саме відпочивати чи працювати, а не судорожно шукати варіанти для ночівлі. Зрештою, ви ж бронюєте та купуєте заздалегідь квитки на літак або поїзд?!

  По-друге, розпитайте господаря квартири (бажано ще по телефону), що знаходиться в квартирі, обговоріть терміни проживання (щоб квартира була вільна), обговоріть можливість затриматися в орендованому житлі (раптом справи змусять вас пробути в місті кілька днів понад заплановані), уточніть список безкоштовних і додаткових сервісів (деякі компанії здійснюють додаткове прибирання за окрему плату, в квартирах можуть виявитися безкоштовні чай, кава, дистильована вода) і необхідний вам набір техніки (влітку приємніше жити в квартирі з кондиціонером), запитаєте, чи є в квартирі саме те , що вам необхідно (наприклад, виділена лінія інтернет).

  По-третє, сплативши за квартиру заздалегідь, ви зможете зекономити на оренді (багато компаній охоче роблять знижку попереджувальним і обов'язковим клієнтам), а заразом і зайвий раз підстрахуєтеся від невїзду в квартиру.