0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Июль » 3
  Главная » 2011 » Июль » 3 » Як здати квартиру у Львові без ризику
  16:15

  Як здати квартиру у Львові без ризику

  терміново здати квартиру
  На вже сформованому ринку орендного житла власник має ряд переваг перед наймачем. Але ці переваги, не захищають власника квартири від ризиків пов'язаних з орендним бізнесом. В даний час багато здають свої квартири в оренду для отримання додаткового доходу. На перший погляд у цьому немає нічого небезпечного, якщо до здачі квартири в оренду підійти правильно й обережно і постаратися врахувати всі можливі ризики.

  Як здати квартиру у Львові без проблем? Розглянемо кілька можливих ситуацій.

  Одна з поширених схем шахрайства на ринку оренди квартир у Львові - це здача квартири в суборенду, коли наймач, без відома власника, здає квартиру іншим людям і отримує з них гроші за найм.

  Інша - продаж знімної квартири по підробленим документам. Неприємна ситуація коли власник квартири, яку він не так давно здав в оренду, виявить у своїй квартирі не знайомих людей, які будуть його запевняти, що оплатили власнику квартири за кілька місяців вперед.

  А може бути й гірше, коли не знайомі проживаючі покажуть документи про власність на цю квартиру. У будь-якому випадкуздати квартиру через агенство через час судових розглядів справжній власник квартири відстоїть свою нерухомість, але навіщо наражати себе такими неприємностями з тратою часу і нервів. Щоб не потрапити у схожу ситуацію рекомендуємо звернутися в агентство нерухомості по оренді квартир.

  Фахівці завжди допоможуть правильно підібрати орендарів і також допоможуть укласти юридично грамотний договір найму. Без допомоги досвідченого агента звичайно можна і обійтися, але тільки в тому випадку - коли квартиронаймачами є хороші знайомі. Але в більшості випадків під час їх проживання від дружніх відносин не залишається і сліду.

  Якщо ви вирішили здати квартиру знайомим, навіть у цьому випадку необхідно укласти з ними договір найму, в якому мають бути прописані умови звільнення квартири орендарем в тому чи іншому випадку. Це повинно бути погоджено обома сторонами і закріплено договором найму. Так само необхідно звернути увагу на права сторін та їх обов'язки, збереження майна, порядок оплати, кількість проживаючих. Щоб все врахувати, договір повинен бути складений правильно. У цьому може допомогти агентство нерухомості. Складання договору - вартість цієї послуги, як правило, не висока і цілком доступна. Якщо ви зважилися здати квартиру, не поспішайте подавати заявки в друковані видання та сайти подібної тематики.

  здам квартиру без посередників
  Зрозуміло, що в ментальності української людини сформувалося деяка недовіра до фахівців у цій сфері. І швидше за все кожен власник квартири хоч якось, але намагався здати квартиру самостійно, тобто здати квартиру без посередників.

  Багато хто думає, що здати квартиру без посередників - суща дрібниця. Адже для цього всього лише і потрібно подати оголошення в інтернет і газету або зателефонувати за номером наклеєного оголошення на дверях під'їзду. Але треба розуміти, що оголошення на кшталт "Благополучна сім'я без дітей і без шкідливих звичок, бажає зняти квартиру. Оплату в строк і порядок гарантуємо" - це в 99,9% випадків залучення уваги власників від невеликих агентств нерухомості або приватних маклерів, які не мають інших можливостей реклами. Це не потенційний орендар готовий зняти квартиру, а посередник.

  Після того, як власник розмістить на загальний огляд оголошення «здам квартиру без посередників», починається і не припиняється шквал дзвінків від різних агентів, які не завжди зізнаються в цьому.

  Десятки агентів ставлять одні і ті ж питання, пропонують одних і тих же клієнтів і виходить, що одним об'єктом займається не одна компанія, а відразу декілька, а дзвінок телефону починає зводити з розуму.

  Одним зі сформованих стереотипів поведінки орендодавця полягає в деякій впевненості в тому, що якщо кілька компаній власник квартири у львовібудуть працювати з квартирою, то вийде здати швидше і вигідніше. Насправді ж, якщо об'єктом займаються безліч агентів - це означає, що серйозно і конкретно цим об'єктом не займається ніхто.
   
  Тому варто зробити правильний вибір агентства нерухомості. У разі звернення в надійне агентство нерухомості власник виявляється в привілейованому становищі й частіше для нього таке звернення нічого не варто - компанія самостійно розміщує якісну рекламу в різних базах даних і каталогах об'єктів безкоштовно.

  З власником квартири працює персональний професійний агент, який використовує всі доступні маркетингові можливості для просування об'єкта на ринку.

  Агентство нерухомості гарантує індивідуальний підхід, повністю представляє і захищає інтереси свого клієнта на переговорах, підбирає орендаря відповідно до всіх побажань і умов власника, а так само забезпечує повний юридичний супровід, укладення договору найму і будь-які консультації.