(067) 377-94-98(093) 494-68-62900 - 2000
veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Апрель » 18
  Главная » 2011 » Апрель » 18 » Готельні квартири у Львові - подобова оренда квартир в м. Львів
  14:40

  Готельні квартири у Львові - подобова оренда квартир в м. Львів

  Львів є одним з великих ділових центрів Західної України, а, значить, привертає масу людей. Хтось приїжджає в наше місто на кілька днів у справах, хтось відвідує його в якості туриста, комусь з тих чи інших обставин необхідно житло на пару-трійку днів ... Для таких людей компанія «Весь Львів» пропонує ідеальний в таких випадках варіант - оренда готельних квартир у Львові подобово.

  Плюси подобової оренди квартир очевидні. По-перше, вартість такої оренди менше, ніж вартість проживання в готелі або мотелі. По-друге, квартиру подобово можна вибрати абсолютно в будь-якому районі міста. Це особливо зручно тим, хто приїжджає у відрядження. Адже в такому випадку можна підібрати квартиру недалеко від того місця, де людина буде працювати. А це колосальна економія часу! Ну, і, по-третє, подобова оренда квартир у Львові вигідна тим, що можна підібрати будь-який варіант з будь-яким дизайном і наповненням.

  Вибір добових квартир у Львові дуже широкий. Можна зняти квартиру будь-якої площі, з будь-яким видом з вікна, з будь-яким інтер'єром і по будь-якій ціні. Великим попитом користуються готельні квартири у Львові з добовою орендою в центрі міста. Люди, що приїжджають у наше місто, віддають перевагу саме таким варіантам. Зручне розташування, близькість до всіх культурних об'єктів, розвинена інфраструктура - ось основні вимоги гостей міста.

  Практично всі готельно-квартирні комплекси вважають за необхідне підкорятися принципам турботи про клієнта та надають повний перелік супутніх послуг. Також і ми, пропонуючи подобову оренду готельних квартир у Львові, забезпечуємо зустріч і трансфер з аеропорту, або із залізничного вокзалу, надаємо необхідні звітні документи і т.д. - На перше прохання клієнта, що важливо для людей, які приїхали в наше місто в робоче відрядження.

  Одним словом, подобова оренда квартир у Львові - відмінна пропозиція в сфері ділових і туристичних послуг, постійно користується незнижуваним попитом!