0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2013 » Июль » 9
  Главная » 2013 » Июль » 9 » Ринок нерухомості у Львові
  21:19

  Ринок нерухомості у Львові

  купити квартиру у ЛьвовіРозглянемо сучасний львівський ринок нерухомості. При появі приватної власності сформувався і почав розвиватися ринок житла у Львові. У його основі лежить купівля-продаж. Все більша кількість львівських громадян беруть участь в операціях - будівництво, оренда, продаж, купівля, обмін та інших.

  Раніше була відсутня відпрацьована законодавча база, яка б регламентувала відносини у даній сфері. Сьогодні все по-іншому. Раніше нерухомість здобували для задоволення власних потреб, а нині її розглядають як вкладення фінансів з метою отримання постійного доходу, який перевищує рівень депозитних ставок банків. Варто відзначити, що розвиток ринку нерухомості стримують певні чинники. Це недосконалість українського законодавства, економічна нестабільність, низький середній рівень доходів громадян, відсутність кваліфікованих учасників. Зокрема в силу економічних причин в Україні схема іпотечного кредитування, як правило, працює в одиничних випадках, а у світовій практиці більшість угод - із залученням позикового капіталу. Саме тому, бажання на сайті http://ves.lviv.ua/ куплю квартиру у Львові залишається лише бажанням. Сучасне українське законодавство дозволяє розвиватися купівлі-продажу, оренді, передачі в заставу та іншим відносинам. Розглянемо особливості даної сфери. Вона являє собою систему економічних відносин. Через попит і пропозиції здійснюється передача прав від продавця до покупця, визначаються ціни. На відміну від інших дана сфера має свої специфічні особливості.
  купити квартиру Львів
  Розглянемо їх.

  Перша - локалізація, оскільки об'єкти нерухомі,а їх цінність залежить від навколишнього середовища.

  Друга - кількість угод купівлі-продажу значно менше число.

  Третя - володіння житлоплощею припускає витрати: на підтримку функціонального стану, одноразові великі інвестиції, податок, державне мито, а також інші збори.

  Четверта - високий ступінь державного регулювання.

  П'ята - ступінь вдосконалення ринку. Тут розглянемо докладніше. Вкладаючи ресурси, щоб купити квартиру у Львові, учасники відносин отримують результати, які залежать від того, як буде визначена їх цінність. Ціновий механізм є економічним. Він забезпечує досягнення ефективного розподілу обмежених ресурсів. Основною умовою його функціонування вважається наявність досконалого конкурентного ринку, який передбачає, що: у даній сфері повинна існувати досконала мобільність, покупці і продавці зобов'язані мати правильну інформацію про ціни, їх повинно бути досить, щоб один не зміг впливати на ринкову вартість, продукт має бути однорідним, еластичні за ціною попит і пропозицію, витрати угод низькі щодо вартості товару.