0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2013 » Июль » 12
  Главная » 2013 » Июль » 12 » Продаж квартири в місті Львів: ефективні поради
  20:50

  Продаж квартири в місті Львів: ефективні поради

  продаж квартири львівКвартира у Львові - нерухомість, яка завжди в ціні. Її успішно продають і купують. Покупець намагається заплатити менше, а продавець житла бажає отримати більше. Щоб реалізовувалися бажання учасників угоди, існують певні правила і схеми купівлі-продажу квартири. Сьогодні ми поговоримо про продаж житла.

  Квартиру можна швидко і вигідно продати, якщо дотримуватися деяких рекомендацій щодо збору документів, підготовки житла, оформленні під'їзду, проведенні рекламної кампанії. Давайте по порядку.

  Збір документів

  Наявність усіх потрібних документів - невід'ємна частина купівлі - продажу будь-якої нерухомості. Якщо всі документи на руках, і до них немає претензій - операція пройде вдало. Якщо ж не все так гладко - квартиру скоро ви не продасте.
  нерухомість у Львові
  Запам'ятайте кілька простих правил:

  1. Весь пакет документів повинен бути зібраний.

  Для покупця дуже важливо, щоб всі документи з боку продавця були в порядку. Це забезпечить швидкість угоди. Відсутність навіть одного «папірця» може загальмувати продаж, що покупцеві зовсім не потрібно (та й продавцеві теж).

  2. Бажано, щоб у квартири був один, максимум - два власники.

  Покупець у цьому випадку буде більше довіряти продавцю.

  квартири у Львові3. До моменту продажу всі повинні бути виписані з квартири.
  Часто буває так, що покупець готовий придбати квартиру, але тут виникають проблеми з випискою. Продавець повинен подбати про те, щоб квартира стала «вільною». У цій ситуації покупець на підсвідомому рівні буде приймати житло в свої володіння на правах власника. Це може підштовхнути його до реальної купівлі.

  4. Перевірте всі документи.

  Бувають ситуації, коли відсутній один або кілька документів. Щоб цього не сталося, перевірте весь пакет. Якщо в квартирі були прописані неповнолітні, не забудьте довідку, яку видають органи опіки та піклування. Житло, отримане у спадок або за дарчим, має бути забезпечено довідкою з податкової про відсутність заборгованості. Заздалегідь потурбуйтеся про отримання технічного паспорта житлового приміщення. Також уважно поставтеся до вже зібраних документів. Можливо, в деяких з них є помилки.
  документи для продажу квартири
  5. Перелік документів для продажу значний.

  Щоб дізнатися, які документи потрібні вам, краще звернутися в агентство нерухомості у Львові. Уклавши з ним договір, ви можете бути спокійні - фахівці зроблять все, що потрібно.

  «Омолоджуйте» квартиру

  Найчастіше вирішальне значення має зовнішній вигляд квартири. Якщо в квартирі зробити косметичний ремонт, вона швидше продасться (доведено на практиці). Не варто робити євроремонт, як правило, він не окупається при продажі. Мова йде тільки про легкий косметичний «марафет». Отже, якщо ви готуєте квартиру до продажу, то

  стан квартири1) перевірте шпалери у всіх кімнатах. Ніде не повинні відходити кути. Якщо шпалери досить старі і пошарпані, купіть найдешевші шпалерні рулони зі світлим покриттям і малюнком. У копієчку вам це не виллється, а ефект буде що треба.

  2) подивіться на стелі - ніде не повинно бути плям. Повірте, більшість покупців піде, якщо побачить сліди від води. Побіліть пошкоджені ділянки, тоді комар і носа не підточить.

  3) теж стосується і підлоги. Вона повинна бути міцною, охайною і без явних пошкоджень.

  4) вікна з тріщинами або взагалі без скла потрібно відремонтувати. Вставте нові скла, але тільки там, де це потрібно. Міняти всі вікна не має сенсу - викинете гроші на вітер.

  5) кімнати повинні бути світлими. Домогтися цього можна світлими шпалерами і завісами, щоб візуально приміщення розширилося.
  квартира львів продаж
  6) дуже важливий широкий простір у квартирі. Приберіть майже всі меблі, тоді покупець побачить і відчує простір. Адже кожен покупець в голові вибудовує приблизний план майбутнього інтер'єру - дайте йому можливість пофантазувати.

  7) у продаваній квартирі не слід залишати старі речі та меблі. У потенційного покупця може скластися негативна думка про вашу квартиру. Купівля завжди асоціюється з новизною, навіть якщо угода відбувається стосовно вторинного фонду. Не розчаровуйте покупця «давньою» атмосферою.

  8) слідкуйте за запахом в квартирі.
  Рішення покупця грунтується не тільки на основі побаченого і почутого, а й на відчуттях. Різко відбиває бажання купити квартиру запах, що залишається домашніми вихованцями. До моменту виставлення житла на продаж відвезіть тварин і вивітріть запах. Також неприємна нюху затхлість. Пофарбуйте що небудь (запах фарби переб'є неприємні аромати), скористайтеся освіжувачем повітря, поставте банку з кавою.
  львів квартири
  9) відремонтуйте сантехніку, якщо вона у вас барахлить. Покупець завжди перевіряє стан санітарного вузла, адже нікому не хочеться купувати квартиру з «душком». Не скупіться - викличте сантехніка, інакше квартиру ви продасте нескоро.

  Під'їзд - обличчя будинку

  Не дивуйтеся, але стан під'їзду впливає на ціну вашої квартири. Якщо він чистий і упорядкований, то покупців буде більше. Всім приємно, коли в під'їзді немає сміття, і стоїть приємний запах. Можна прикрасити під'їзд кімнатними квітами: живими або штучними.

  Можна скластися і відремонтувати під'їзд. Вкладіть ви, приміром, 1000 гривень, а отримаєте 30000 (з продажу квартири).
  продаж нерухомості у Львові
  Реклама - двигун торгівлі

  Про цю істину знають всі. Перш, ніж виставляти остаточну ціну, дізнайтеся середню ціну на квартиру у Львові ваших параметрів (зателефонуйте за оголошеннями в газеті, в агенції). Після того, як ви визначилися з ціною, подавайте оголошення в популярні газети.

  Якщо у вас є можливість і бажання, зверніться в надійне ріелтерське агентство. Уклавши ексклюзивний договір, ви будете впевнені в тому, що продасте квартиру. Не варто подавати заявки у всі агентства нерухомості, так як вам буде важко вести переговори вчасно. Тим більше що з часом, ви можете змінити деякі умови продажу. Уявіть, що доведеться обдзвонювати всі ці фірми, щоб повідомити про зміни. Легко заплутатися.
  купівля квартири у львові
  Якщо у вас кілька претендентів на купівлю квартири у Львові, ви можете влаштувати торги. Запросіть потенційних покупців в один час на місце продажу. Якщо вони зацікавлені, торги почнуться самі собою.

  Ще один прийом пов'язаний з початковим заниженням ціни і наступним завищенням. Наприклад, ви подали оголошення в газету з трохи заниженою ціною, щоб залучити покупця. Покупець приходить і оглядає квартиру. Якщо квартира його зацікавила (ви це зрозумієте), можна буде трохи поторгуватися. Але не варто сильно завищувати ціну - покупець піде.
  продати квартиру Львів
  Щоб продати квартиру, хитрість і передбачливість вам знадобляться. Але не будемо забувати про загальний настрій і доброзичливе ставлення до покупців. У людей з сяючим обличчям і доброю посмішкою купувати набагато приємніше. Вдалого продажу!