0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2013 » Июль » 12
  Главная » 2013 » Июль » 12 » Продам-куплю-міняю! А раптом все втрачу!?
  19:28

  Продам-куплю-міняю! А раптом все втрачу!?

  купівля продаж житлаНайчастіше в послугах досвідченого, освітченого юриста люди потребують в ситуації, коли необхідно придбати квартиру або нежитлове приміщення. У даному випадку допомога кваліфікованого юриста полягає в тому, щоб юридично грамотно супроводити договір.

  Існує безліч варіантів укладення угод купівлі-продажу, тому необхідно говорити про кожен вид договору окремо. Так приналежність об'єкта продажу до первинного або вторинного ринку житла відіграє важливу роль в укладенні договорів з нерухомості. Належність об'єкта продажу до первинного ринку житла припускає інвестиції в нове, яке тільки будується, що є великим ризиком. З об'єктами продажу, що належать до вторинного ринку, справа йде набагато простіше тому квартира вже є, реально існує, в ній вже хтось проживав, можна прийти і побачити її з усіма перевагами і недоліками, на власні очі.
  продаж житла
  Ріелтерські компанії пропонують послуги адвокатів, однак викликають певні сумніви рівень кваліфікації даних адвокатів і їх очевидна зацікавленість у результаті угоди. Кваліфікований адвокат при купівлі житла, першим ділом, зробить перевірку всіх даних про можливих мешканців і власників, і на її підставі визначить необхідні для подальшої роботи документи. Дані про осіб, які проживають у квартирі, а також про те, хто є власником можна знайти в будинковій книзі, з якої робиться виписка. Просто сторонній людині взяти подібну виписку з будинкової книги буде практично неможливо. Це і є головною причиною звернення за допомогою юриста.

  Однієї виписки з будинкової книги буде не достатньо, будуть потрібні нові документи, такі як документи, про приватизацію, якщо така проводилася, договори купівлі-продажу або дарування, нотаріальну справу про спадкування, виписки з РАГСу, різні довідки (наприклад, з психоневрологічного диспансеру) і т.д. Виникне необхідність вивчення історії нерухомості, що купується, можливо, мали місце судові суперечки і накладення арешту. Робота з такими різноманітними документами і з таким великим обсягом інформації потребує значної юридичної підготовки, так допомога кваліфікованого юриста стає просто необхідною. В обов'язки юриста входить попередження клієнта про можливі ускладнення у разі бажання останнього ухилитися від сплати необхідного збору.