(067) 377-94-98(093) 494-68-62900 - 2000
veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Июль » 3
  Главная » 2011 » Июль » 3 » Як здати квартиру з максимальним виграшем для себе?
  16:02

  Як здати квартиру з максимальним виграшем для себе?

  Сьогодні все більшої популярності серед туристів і гостей Львова набуває такий вид тимчасового проживання, як подобова оренда окремої кімнати або цілої квартири в якому вподобаному районі міста. Як здати квартиру з максимальним виграшем для себе? Затребуваність такого тимчасового житла недивна, адже за умовами і рівнем комфорту воно не поступається звичайним готелям і мотелям, при цьому його вартість може разюче відрізнятися від цін на готельні номери в вигідну для постояльця сторону.

  Зростання популярності таких послуг призвів до зростання кількості пропозицій - все більше заповзятливих жителів Львова пропонують свої житлові приміщення в оренду. Однак більшість із тих, хто розраховує швидко і без особливих складнощів заробити на цьому виді бізнесу, в короткі терміни розлучається з ілюзіями: з'ясовується, що здати квартиру не так просто і є багато «підводних каменів», про які мало хто знає.

  Які складнощі можуть підстерігати орендодавця, і що слід враховувати, пропонуючи квартири подобово, щоб не залишитися в програші?


  1. По-перше, вкрай складно (а в перший час - просто неможливо) знайти мешканців на всі 30 діб на місяць. Ті, хто заздалегідь підраховують прибуток, часто забувають, що жодна квартира не працює з повним місячним завантаженням - або немає такої кількості клієнтів (особливо в «не сезон»), або потрібен час, щоб підготувати її до приїзду нових постояльців. В середньому квартири на добу «працюють» 15 днів на місяць, решту часу вони пустують по тим чи іншим причинам. Тобто, розраховуючи ціну для клієнта, варто закладати в неї і збиткові дні.

  2. По-друге, оренда квартири на добу в уявленні багатьох гостей міста - це ті ж умови проживання, як в номері гарного готелю, але за менші гроші. А це значить, що орендодавцю доводиться самостійно підтримувати потрібну чистоту і порядок в приміщенні і робити це не тільки коли мешканець з'їжджає, але і в процесі проживання. І добре якщо орендувати квартиру на добу збирається одна людина, а якщо це кампанія чи жилець збирається запросити натовп друзів? Прибирання ускладниться в кілька разів. Крім того, на вас ляжуть і всі витрати на чистячі засоби і стандартні гігієнічні набори, наявні у всіх готелях - адже дійсно якісні квартири на добу в Львові пропонують той самий набір послуг, що і готелі.

  3. По-третє, пропонуючи квартири добово, потрібно не забувати, що досить вагома частина доходу буде йти на оплату комунальних послуг. Електрика, вода, телефон і навіть Інтернет - вартість всього цього не вважає клієнт, який збирається зняти квартиру на добу, адже в будь-якому поважному готелі такий набір додається за замовчуванням. Того ж гість чекає й від квартири - а тому закладайте всі ці витрати в бюджет оренди заздалегідь.

  4. І, по-четверте, фактор, про який часто забувають - це відносини з сусідами. У більшості випадків вгадати, якою буде людина, яка вирішила зняти квартиру подобово, неможливо. Мешканець може вести себе спокійно і тихо, а може закотити гучну вечірку з гучною музикою і танцями до ранку. Сусіди навряд чи будуть у захваті - і тоді конфлікту не уникнути. Але і таким ризикам можна запобігти - наприклад, ввести правило для своїх мешканців не шуміти після 23:00.

  У будь-якому випадку потрібно уважно зважити всі плюси і мінуси, провести ретельний розрахунок всіх можливих витрат і тільки потім приймати остаточне рішення, чи варто і за якою ціною здавати свою квартиру.