0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Апрель » 18
  Главная » 2011 » Апрель » 18 » Для чого знімають квартири подобово і кому це потрібно?
  14:03

  Для чого знімають квартири подобово і кому це потрібно?

  Квартира подобово, багато хто скаже і навіщо це потрібно? Насправді, цей вид бізнесу для багатьох стає своєрідним виходом зі скрутного становища. Хтось приїхав в інше місто і не може зняти номер в готелі. А до іншої людини, навпаки приїхала теща і він не хоче перебувати з нею під одним дахом. А треті, просто хочуть відзначити свято. У кожному з цих випадків квартири подобово у Львові будуть відмінною альтернативою.

  Відрядження, що краще - знімання квартири подобово або номер в готелі?
  У тому випадку, якщо ви поїхали у відрядження, і вам обов'язково потрібно звітувати, про витрачені кошти, то однозначно, зйом готельного номера стане оптимальним варіантом. Тут ви отримаєте всі документи підтверджуючі витрати коштів. Хоча, останнім часом, у багатьох випадках ті ж документи ви зможете отримати і при зніманні квартири.

  Але, готель у Львові має безліч плюсів, перед орендою квартири подобово. Це актуально, якщо ви приїхали у відрядження на короткий термін. Ви не зможете готувати, так як відсутня кухня. Протягом пари доби, це дійсно плюс, а не мінус. У вас в номері буде прибирати покоївка.

  Крім того, ви зможете повністю бути впевненими в тому, що в 23.00 буде тихо, тому як це запропоновано законодавчо. Тобто, незалежно від бажань сусідів ви виспитеся. Ці плюси стають мінусами при тривалому проживанні, тому вирішуйте самі, що краще.

  Знімання квартири для родичів і знайомих під час святкувань
  У деяких випадках, знімання квартири подобово або номера в готелі обумовлений такою прозаїчною причиною, як приїзд родичів. Найбільш актуальним це стає під час святкування весіль або дня народження з круглою датою. Коли на свято з'їжджається безліч родичів і немає можливості їх усіх розмістити в будинку або квартирі.

  Крім того, ви економите на таксі, та як у вас є можливість замовлення мікроавтобуса до місця проживання ваших запрошених. При цьому ви захищаєте молодят від спілкування з численною ріднею на другий день після весілля. Тому, багато замовляють подобові квартири в іншому мікрорайоні для проживання родичів та друзів.

  Так само оренда подобової квартири зручна, коли приїжджає в гості на невизначений час теща чи свекруха. Це дійсно зручно. Адже в цьому випадку вона не буде перебувати з вами під одним дахом. Ви так само можете вибрати таке місце проживання родички, від якого буде складно приїхати до вас додому несподівано на громадському транспорті. Як бачите, в цьому випадку кожному буде спокійніше. Вашої старшої родички, тому що вона буде відчувати себе, дійсно як вдома. А ви, не будете під постійним її наглядом.

  Відзначаємо свята
  Коли у вас вже згуртована компанія, як правило, свята відзначаються у кожного вдома по черзі. Уявіть, гора немитого посуду, сміття після гостей, заляпані стіни. Вже не хочеться ніяких свят. Але є вихід з цієї ситуації - зняти квартиру. Там ви зможете дійсно відпочити і не стримувати себе практично жодними обмеженнями. Головний критерій - потрібно подбати про це заздалегідь.

  Адже, чим більше свято, тим менша ймовірність, що ви знайдете потрібну вам квартиру подобово у Львові або будинок. Тому, бажано починати пошук хоча б за місяць перед його початком. В даний час, можна знайти приватні будинки на пару діб, які зможуть вмістити компанію до 20 осіб. При цьому жоден з них не відчуватиме себе обмеженим.

  Велика вітальня, ванни, джакузі, басейн, - це далеко не все, що зможуть вам запропонувати за адекватну оплату. Але, якщо компанія збирається велика, то ви цієї трати практично не помітите. Зате скільки залишиться спогадів після такого свята або вечірки.