veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Апрель » 18
  Главная » 2011 » Апрель » 18 » Готель або квартира подобово? Психологія вибору
  14:05

  Готель або квартира подобово? Психологія вибору

  Всього кілька років тому, відправляючись в інше місто, мандрівник не міг і подумати про інший варіант, як проживання у родичів або, на крайній випадок, поселення в готелі. Однак далеко не у всіх є родичі в кожному місті, в яке хочеться або потрібно поїхати, тому жити в чужому місті безкоштовно виходить далеко не у всіх. А раз вже доводиться платити, тоді чому б не скористатися правом вибору, тим більше що сьогодні цей вибір є?

  Готельні номери, подобові квартири, готелі в квартирах - від чого ж залежить вибір сучасної людини, що рухає їм при виборі того чи іншого варіанту? Розглянемо різні варіанти, тому що кожен з них має право на існування.

  Кому припаде до душі готельний номер?
  Зняти сьогодні номер в готелі - це скоріше данина моді, ніж власний вибір людини, якщо, звичайно, мова не йде про статусний номер люкс з захмарною вартістю, що знімається для престижу. Відмовитися від звичного готельного сервісу на користь квартири подобово у Львові або іншому місті людям старого загартування досить складно. Це пов'язано, швидше, з психологічним бар'єром, який заважає багатьом, наприклад, почати активно робити покупки через Інтернет або користуватися іншими сучасними послугами, недоступними кілька років тому.

  Йдемо далі. Готель підійде тим, для кого свобода пересування не має значення, і хто звик жити в чітких рамках. На відміну від подобової квартири у Львові, готельні правила накладають масу обмежень, наприклад точний час повернення, точна кількість проживаючих в номері, неможливість вільно приймати гостей і багато іншого. Як правило, сучасна людина не звикла собі відмовляти у власному просторі, а готелі, особливо економ-класу, мало відповідають цій вимозі.

  Знімати номер у готелі коштує також у тому випадку, якщо ви звикли вести максимально аскетичний спосіб життя і готові відмовитися від елементарних домашніх зручностей. На відміну від добових квартир або квартир в готелях, тут не буде звичної побутової техніки, включаючи кухонну, та й самої кухні як такої в готелях не буває. Максимум, на що можна розраховувати, - це старенький телевізор, знову ж таки, якщо мова не йде про розкішні апартаменти бізнес-класу.

  Хто віддає перевагу подобовій квартирі замість готелів?

  Квартири подобово у Львові сьогодні вибирають ті, хто не звик собі відмовляти в комфорті, але при цьому не хоче переплачувати. У сучасному світі добре живе той, хто володіє інформацією, - це аксіома. А той, хто вміє використовувати цю інформацію на свою користь, живе ... ще краще. Не завжди потрібно мати багато грошей: іноді достатньо просто володіти достовірною і своєчасною інформацією про якісну послугу. В першу чергу, цей принцип діє у сфері короткострокової оренди.

  Безсумнівно, подобові квартири, в чомусь виграють у готелів. Окрім вигідної ціни, а вона буде істотно нижче вартості номера в готелі, квартиронаймачі отримують море переваг. Це і недоторканність житла на час знімання, і свобода від регламенту готелів, і можливість запрошувати гостей, і елементарні зручності, здатні максимально наблизити життя в чужому місті до домашньої обстановки.

  Таким чином, в питанні вибору варіанта короткострокового житла вибір залишається за кожним з нас. І, якщо людина вибирає готель замість квартири, хочеться вірити, що він робить це дійсно усвідомлено, а не від того, що просто не володіє всією інформацією.