0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Апрель » 18
  Главная » 2011 » Апрель » 18 » Фактор цін при оренді квартири подобово у Львові
  14:01

  Фактор цін при оренді квартири подобово у Львові

  Ринок оренди квартир подобово розширюється з кожним днем і у туристів, відряджених людей і просто відпочиваючих з'являється все більший вибір. При виборі квартири подобово у Львові клієнти фірм керуються різними критеріями і один з них - це ціна. Ціновий розкид досить великий. Від чого ж залежить прейскурант цін на оренду квартири подобово?

  Факторів при призначенні подобової оплати багато.
  Найголовніше, на що звертають увагу агенти фірм або самі господарі житла при визначенні вартості подобової квартири - це її стан. Подивіться, який стан будинку, в якому знаходиться подобове житло. Ціни в старих будинках (сталінках, хрущовках, а може, і в будинках дореволюційної споруди) нижче, ніж на аналогічні варіанти в новобудовах чи будинках, побудованих в 90-ті роки. Безсумнівно грає роль і проведений внутрішній ремонт. Якщо шпалери старенькі, стелі пофарбовані давно, то і ціна буде нижчою, а з новим ремонтом вище.

  Якість меблів, їх кількість також впливають на вартість подобової квартири. Гарні меблі створюють відчуття комфорту і затишку, і за це відчуття треба платити. Варто зауважити, що старі меблі можуть виглядати дуже навіть добре, і тому має сенс заощадити на обстановці житла. Технічне оснащення відіграє чималу роль у регулюванні цін на подобові об'єкти, адже одна лише наявність пральної машини або душової кабіни з радіо може суттєво підняти ціну.

  Перед вибором квартири подобово у Львові подумайте, чи потрібен вам буде Інтернет і / або телефон, так як варіанти з наявністю підключення до Всесвітньої мережі і телефону будуть коштувати дорожче, ніж варіанти без Інтернету і телефону. Пам'ятайте, що вид з вікна відіграє малу, але все-таки відчутну роль при установці ціни. Погодьтеся, бачити з вікна річку або парк набагато приємніше, ніж заіржавілі гаражі.

  Кількість кімнат - чи не самий головний критерій при визначенні вартості оренди подобового житла Львова. Зрозуміло, що однокімнатна буде дешевше, ніж двокімнатна або навіть трикімнатна! Ціна варіюється і від кількості спальних місць, тому якщо ви їдете на самоті, то не вибирайте варіанти з 2 і більше спальними місцями - це не раціонально, оскільки ви заплатите за зайві невикористані спальні місця. Треба зауважити, що ви платите не за кількість проживаючих осіб, як у готелі, а саме встановлену плату за кількістю спальних місць.

  Природно, що оренда подобової квартири у центрі Львова буде дорожче, ніж оренда у віддалених від центру районах. Це теж потрібно враховувати. Також на вартість впливає і близькість або віддаленість будинку від зупинки громадського транспорту чи метро. Зручно, якщо ваше житло буде розташована не в центрі міста, але поруч станція метро - вам вдасться уникнути пробок на дорогах у годину пік.

  Самий приємний фактор ціни на подобові квартири у Львові - це знижки при тривалому терміні оренди. Зазвичай при оренді більш ніж на 15 днів фірми або приватні особи дають знижку 10-15%, адже їм така ситуація дуже зручна: менше паперової роботи по оформленню документів, менше роботи для агентів.

  Звичайно ж, враховуються «гарячі» сезони. Ціни істотно піднімаються в літній період (з травня по серпень), оскільки саме в цей час люди їздять у відпустку, у відрядження, а абітурієнти приїжджають на вступ до вузів. Взимку ціни падають. Зрозуміла і залежність добової оренди від свят, таких як Новий Рік, 8 Березня та інші (в ці дні вартість оренди злітає до своєї найвищої позначки).

  Отже, це головні критерії цін на оренду. Шукайте найбільш вигідний для вас подобовий варіант, користуйтеся запропонованими критеріями, і ви зможете прожити з комфортом в затишній квартирі за найнижчу оплату з усіх можливих.