veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Апрель » 18
  Главная » 2011 » Апрель » 18 » Що не влаштовує людей в готельних номерах
  13:53

  Що не влаштовує людей в готельних номерах

  Що не влаштовує людей в готельних номерах і чому більшість обирають квартири подобово. Спробуємо відповісти на прості запитання чому ж вибирають квартири подобово у Львові.

  1. Найпомітніше це ціна готельного номера. Вона завжди була і залишиться в 1,5-2 рази вище вартості квартири на добу. Адже готелі мають великий штат співробітників, різні служби сервісу і за все це доводиться платити, із за чого зміст готелю обходитися не дешево. Звідси і складається вартість готельного номера, що включає всі витрати.

  2. Вартість готельного номера розраховується за ліжко-місце, яке коштуватиме як однокімнатна квартира подобово у Львові, в квартирах вартість визначається за квартиру, в якій може бути 1,2,3,4 ... спальних місць.

  3. Мінімальний період проживання у готелі, це доба. А якщо людині необхідно чекати свій рейс 4-5 годин і немає бажання нудитися в аеропорту або на вокзалі, йому доведеться оплатити повну вартість за добу. У нашій компанії плата може обчислюватися по годинах, що дає суттєву економію.

  4. Територіальна прив'язка, тобто готель розташований не завжди зручному для клієнта по місці. У квартирах подобово Ви можете підібрати для себе найбільш підходящий варіант, так як квартири розташовані в різних районах міста.

  5. Знявши номер в готелі Ви не зможете запросити гостей до себе, ресепшен просто не пропустить Ваших гостей. У квартирах подобово, Ви без всяких утруднень можете запросити до себе гостей, друзів.

  У квартирах подобово присутня домашня обстановка, а це дозволяє почувати себе комфортно і дає можливість добре відпочити. Всі вище описані гідності квартир перед готельними номерами у Львові, може Вам запропонувати компанія "Весь Львів".