0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Июль » 2
  Главная » 2011 » Июль » 2 » Квартири vs готелі у Львові
  20:01

  Квартири vs готелі у Львові

  Отже, ви - приїжджий в чужому місті. Не вдаючись у подробиці і обставини, за якими ви опинилися, наприклад, в Іркутську, можна з великою часткою впевненості припустити, що найважливішим і першорядним завданням для вас є житло. Бо, як не крути, а ночувати десь все ж доведеться. При цьому бажано все ж ночувати з комфортом і не відступати від давно сформованих звичок - а, значить, випити на ніч чашку, припустимо, гарячого какао і подивитися по ТБ улюблене шоу. При цьому - і це важливо - бажано, щоб ваш тимчасовий дах над головою не виявився останнім, руйнівним кроком для вашого гаманця. Шляхом досить нескладних математичних обчислень, все більша кількість подорожуючих громадян схиляється в бік оренди тимчасового житла під назвою готельна квартира. Не переслідуючи далекі комерційні плани (ну, якщо тільки дуже далекі), а єдино, з метою ознайомлення, пропонуємо вам 10 аргументів, які, виходячи з сьогоднішніх реалій, є дуже важливими при виборі тимчасового житла.
  Отже, місце дії - Львів, час дії - кінець 2011 року. У комплект спокою гостя, який вирішив зняти квартиру подобово у Львові, входять:
  1. Комфорт, максимально наближений до домашнього.
  Дійсно, в залежності від рівня комфорту, до якого ви звикли і за який готові платити, рівень пропонованих квартир може варіюватися від економ-варіанту до деякої розкоші.
  2. Свобода.
  Можливість виїхати з орендованої квартири у зручний для вас час, а не в прописане в правилах готелю час - до 12.00, безсумнівно, переважують чашу терезів не на користь останнього.
  3. Незалежність.
  Ваші гості не тільки не зобов'язані покинути ваше житло в 11.00, вони і зовсім нікого не цікавлять!
  4. Безпека.
  Ключ від квартири подобово у Львові постійно знаходиться лише у вас, і можна не турбуватися за схоронність речей - ні покоївка, ні коридорний її не порушить.
  5.Автономність.
  Будучи гостем міста, ви в той же час стаєте його повноправним жителем. Ніяких загальних коридорів, заблукалих гостей і випадкових сусідів.
  6. Відпочинок і спокій.
  Ви дійсно нікому не заважаєте, і ніхто не турбує вас - розплатившись з орендодавцем в момент заселення, ви зустрічаєтеся з ним лише при прощанні.
  7. Зручність.
  Як правило, квартири тимчасової оренди розташовуються в центральних районах - так, квартири подобово у Львові виявляться апартаментами в самому пристойному міському районі, як правило, в новобудовах, і будуть у відмінному стані.
  8. Економія.
  Оренда квартири подобово у Львові вигідно відрізняється ціною від готельного номера. При цьому, ціни відрізняються в пропорції - люкс у готелі виявиться настільки ж вище ціною, ніж аналогічні умови готельної квартири. У той же час економ-варіант ... це - це все ж не готельний номер на чотирьох.
  9. Ще раз економія.
  Харчування в ресторанах і кафе або харчування вдома? Коментарі зайві.
  10. І знову економія.
  Прання, прасування, а також багато інші щоденні побутові витрати, вкупі із загальною економією, яка становить часом до 30-40%, - все це може виявитися серйозним, і навіть дуже серйозним аргументом «за».