0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Июль » 3
  Главная » 2011 » Июль » 3 » Як у Львові зняти квартиру довгостроково, подобово?
  18:36

  Як у Львові зняти квартиру довгостроково, подобово?

  зняти квартируЯк у Львові зняти квартиру довгостроково або подобово?

  Варіантів тут не так багато, як хотілося б - їх всього два. Перший - пошук і оренда житла самостійно. Другий - звернутися до послуг одного з агентств нерухомості у Львові. І у того, і в іншого способу є свої підводні камені.

  Квартиронаймач, який вирішив займатися пошуком житла самостійно, як правило, дає оголошення «зніму квартиру від власника» в різних засобах масової інформації: львівських газетах, телебаченні, радіо, інтернеті. Деякі йдуть іншим шляхом. Вони не шкодують паперу і клею, розклеюють оголошення «зніму квартиру» на магазинах, під'їздах, зупинках та інших місцях.

  Після подачі оголошення залишається тільки сидіти і чекати, коли хтось на нього відгукнеться. Але як показує практика, в таких випадках пропозицій взагалі не надходить, а якщо вони і є, то з багатьох причин не влаштовують квартиронаймача. На такі оголошення нерідко реагують і шахраї, тому дуже високий ризик залишитися у Львові і без квартири, і без грошей у кишені.

  Пошук житла своїми силами може затягнутися на досить тривалий час, і немає 100% гарантії, що квартира і порядний власник будуть знайдені. Якщо вас не влаштовує така перспектива, то можна піти по другому шляху - звернутися в агентство нерухомості.