veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2012 » Март » 6
  Главная » 2012 » Март » 6 » Подобова оренда квартир в приватному порядку
  22:25

  Подобова оренда квартир в приватному порядку

  квартири подобово у львовіЯк зняти подобово квартиру у Львові у приватному порядку

  Коли ми вперше приїхали до Львова чотири роки тому, ми були ще студентами. Їхали на свій страх і ризик, нічого толком про місто не знаючи і ні з ким попередньо не зідзвонюючись. Приводом став майстер-клас, який проводився лише три дні і тільки у Львові не те щоб зірка світового рівня, але наш особистий кумир і головний автор в моїй багатостраждальній дипломної роботи. Що є подобова оренда квартир у Львові, ми представляли слабо, проте зі студентським нехлюйством понадіялися, що все само якось вирішиться. Все вирішилося в такий спосіб: не встигли ми й двох кроків відійти від головного вокзалу, як нас за руку вхопила бадьора бабуся і потягла шустро-шустро «в таку квартирку, що просто пальчики оближете, і зовсім за смішні гроші». Будучи товаришами вихованими, чинити опір ми їй не змогли.

  Обстановка квартири на добу від спритної вокзальної бабусі особливо приємного враження не справила, але й особливо неприємного - теж: квартира була ніби й поруч із вокзалом, але якось глибоко у дворах, і два маленьких віконця виходили в один з них, темний і не по-львівськи вузький. Самі апартаменти розташовувалися в типовій хрущовці, меблів було явно більше, ніж було потрібно орендарям на чотири дні, календарики минулих років і неясно чиї фотокартки по стінах, атрибути пенсіонерського затишку, прикрашали весь периметр апартаментів, а килим за старістю був прикрашений подвійним малюнком: один при створенні задумали виробники, а другий люб'язно прогризла моль. Однак квартирка ніби як була почищена до нашого приходу, старенька раковина відмита, на диванчику складена «гостьова» постільна білизна. Загалом, вирішили ми залишитися. Заплатили бабусі за чотири дні і стали розпаковувати рюкзаки.

  Перший раз квартира показала характер хвилин через п'ятнадцять. Мій друг вирішив розкласти акуратненько речі у виділеній бабусею шафці. Підходить він з повними руками різних там светрів і майок до шафи, відриває її тільки що не ногою, і тут - Хряста - звідкись зверху вилітає величезна валіза і буквально заковтує мого друга і всі його светри. Я кричу, друг теж кричить, чемодан тріщить, тому від страху ми обидва кинулись молотити по ньому руками. Виявилося після, що шафку слід було відкривати хитро і акуратно, щоб не розбудити дух кровожерної валізи, але бабуся нас про це попередити забула. Втім, один відбувся синцями і сміхом.

  Не до сміху стало, коли нам відмовилася підкорятися гаряча вода. Видно, дух гарячої води відлітав кудись по справах, тому мене чекав крижаний душ, а потім дух повернувся несподівано, і мого товариша обшпарило натуральним окропом. Тут вже довелося дзвонити бабусі-домовласниці: житло явно демонструвало повадки «нехорошої» квартири, на добу тут залишатися ставало страшнувато, не те, що на четверо. Бабуся жваво прибігла і все вирішила. А саме - показала нам хитрий фокус, за допомогою якого дух гарячої води переставав буянити. Здогадатися про такий фокус без феї-бабусі ми б не змогли.

  Гаразд, начебто проблеми ми вирішили, посміялися і понадіялися, що далі подобова оренда квартир у Львові пройде для нас без пригод.

  Але ж ні. Після одинадцятої вечора стало ясно, що чутність у нашій хрущовці, м'яко кажучи, жахлива. За стіною виявилося, подобова оренда у львовісудячи по звуках, ціле стадо немовлят, і з настанням темряви у них відкривався період горлового співу. Найцікавіше, що наші розмови упівголоса нагороджувалися суворим обуренням батьків стада немовлят і шваброю по стіні. Як вони взагалі щось чули, крім криків своїх нащадків, незрозуміло. Ми і один одного то чули з трудом.

  А апогеєм цієї веселої ночі став візит сусіда по сходовому майданчику дяді Колі. Ніяких претензій до нас дядя Коля, слава Богу, не мав, навпаки, мав дружелюбний намір «розпити маленьку за знайомство з новими мешканцями». Від втоми і хвилювань цього дня ми взяли і погодилися. Виявилося, рішення було правильним: насамперед господарський дядя Коля порізав принесені з собою огірочки, а другим - гаркнув гучним басом колишнього заспівувача роти в бік сусідів, щоб «вгамували вже малих, чертяк». Ми здивувалися двох речей: що стадо немовлят виявилося зовсім не стадом, а одним немовлям, та ще й жіночої статі, і що рик дяді Колі чудесним чином подіяв - крики за стіною не турбували нас до ранку. Весело покуролесив з дядьком Колею годинку-другу, ми після чудово виспалися. Але на ранок таки зателефонували до нашої бабусі і сказали, що поїдемо раніше.

  Бабуся переживала, що «такі хороші хлопці, пожили б довше», але відпустила і навіть повернула гроші, ми ж знайшли через мережу подобову оренду квартир у Львові від компанії, а не від приватника, і переїхали в набагато більш комфортний простір. З тих пір, приїжджаючи до Львова, квартири на добу ми орендуємо тільки в перевіреної компанії, але ту прекрасну першу ніч у Львові будемо пам'ятати, напевно, все життя.