0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Июль » 3
  Главная » 2011 » Июль » 3 » Важливо! Інформація про оренду квартир у Львові
  13:10

  Важливо! Інформація про оренду квартир у Львові

  Заселення в квартиру на добу відбувається після 14.00, виселення - не пізніше 12.00. При ранньому заселенні з 06.00 до 12.00 або пізній виїзд до 18.00 оплачуються додатково в розмірі 50% від вартості доби.
  Ми не здаємо квартири для компаній і розважальних заходів та інтимних зустрічей на годину або дві, тому ми дбаємо про спокій наших сусідів і про стан наших квартир. Наші квартири на добу призначені тільки для короткотермінового проживання. Якщо у Вас немає достатньо коштів для святкування дня народження в ресторані або клубі, навіть не варто замислюватися про подобову оренду наших квартир, тому вони не призначені для побутового пияцтва.
  У разі обману з боку орендаря про кількість проживаючих осіб в квартирі, він негайно буде виселений з квартири без повернення грошей, сплачених за проживання в квартирі, що здається на добу.
  Ви можете забронювати будь-яку вподобану квартиру з подобовою орендою. Ми бронюємо квартири від 2-х діб проживання. При бронюванні квартири Вам необхідно внести передоплату, мінімум 500 руб. готівкою, грошовим переказом, платежем на мобільний телефон, Яндекс гроші. Тільки після отримання передоплати за квартиру ми можемо гарантувати бронювання обраної квартири.
  Увага! Ми не гарантуємо, що забронювавши «на словах» собі квартиру, ви отримаєте те, що замовляли! В першу чергу ми виконуємо оплачені заявки!

  Увага! Гроші, внесені за бронювання квартири, в разі зняття замовлення, або перенесення дати в'їзду не повертаються.
  При бажанні заселитися на 1 -2 доби, телефонуйте за добу до передбачуваного заселення!! Прохання поставитися до цього з розумінням!!!!