0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Июль » 3
  Главная » 2011 » Июль » 3 » Ринок короткострокової оренди квартир у Львові
  13:12

  Ринок короткострокової оренди квартир у Львові

  На ринку короткострокової оренди квартир (добовій оренді квартир) офіційно і цілком якісно працюють кілька великих і безліч дрібних фірм.

  Але, навіть серед них є ті, які відрізняються один від одного з принципових міркувань.

  Є ті фірми, які здають в оренду лише свої квартири. Вони самі знаходять клієнтів на свої квартири, самі заселяють їх, самі обслуговують, займаються додатковим сервісом. Треба сказати, що для таких фірм подібний вид бізнесу є лише побічним, їх основний профіль - здача квартир класу «люкс» для іноземних громадян, які приїжджають до Львова на тривалий термін. І в той час, коли їм підбирають квартиру, іноземних гостей тимчасово селять у ці гостьові апартаменти.

  Є фірми, які займаються здачею чужих квартир, які самі господарі бажають здати на короткі терміни.

  Треба зауважити, що всупереч поширеній думці, такий вид бізнесу насправді набагато вигідніше, ніж здача квартири в довгострокову оренду, та й збереження майна теж, всупереч загальним уявленням, гарантована. Вигідніше, тому що сумарна вартість декількох заїздів за місяць вище, ніж вартість проживання одного постійного клієнта, а збереження майна і регулярний ремонт і обслуговування викликані нагальною потребою зберігати апартаменти в бездоганному стані. Усвідомили це господарі, у яких немає часу і можливостей самим знаходити достатню кількість клієнтів, передають свої квартири в оперативне управління фірмам або укладають з ними договір на надання агентських послуг, віддаючи агентству певний відсоток.

  Нарешті є фірми, що поєднують обидва види діяльності, вони здають свої власні квартири і в той же час є агентами по заселенню квартир, які їм не належать. У цьому випадку вони швидше виконують роль диспетчерів на телефоні, отримуючи в принципі чималий відсоток від великої кількості угод, в яких вони опиняються посередниками.

  Ці фірми, як правило, володіють великою інформацією про те, що робиться на ринку, навіть до якоїсь міри контролюють його і, природно, надають клієнтам набагато більше послуг, ніж фірми, що спеціалізуються на одному виді діяльності.

  Тим не менше, організований ринок квартир «люкс» і «бізнес» класів у Львові становить близько 300 квартир, а всього, включаючи невраховані і які не входять до будь-якого агентства квартири даного типу оренди, нараховується до 1,5-2 тисяч квартир. У Львові тих, хто здає квартири через агентства порядку 200.

  На жаль, це надзвичайно мало для таких міст, як Львів і Київ, а, враховуючи, що реклама і інформація тут слабка і розрізнена, шансів для звичайної людини вчасно зняти житло стає ще менше.

  Неоціненну допомогу тут надає Інтернет, левова частка реклами та інформації про квартири, що здаються в короткострокову оренду, можна знайти саме тут. Пояснюється це багатьма факторами: відносна дешевизна і доступність такої рекламної активності, оперативність в замовленні та підборі квартири, нарешті, що теж важливо, основна частина клієнтів, що заїжджають на квартири, є активними користувачами персональних комп'ютерів і мережі Інтернет.

  Перевірте це самі: наберіть в пошуковій системі фрази "подобова оренда квартир", "оренда квартир на добу" або "апартаменти в оренду", і ви здивуєтеся, скільки сайтів різних організацій (втім, іноді повторюють один інший) відкриються.