veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Апрель » 18
  Главная » 2011 » Апрель » 18 » Поради орендодавцю, як здати квартиру, інше житло у Львові
  13:42

  Поради орендодавцю, як здати квартиру, інше житло у Львові

  Щоб здати квартиру без проблем, рекомендується звернутися в агентство нерухомості, а не здавати її самостійно.

  Здавайте свої квартири і кімнати тільки через агентство нерухомості. Ви від цього тільки виграєте в усіх відношеннях. Найкраще стати постійним клієнтом конкретного агентства нерухомості Львова. Теоретично всі орендодавці для агентства рівні, але психологія людських стосунків така, що постійним клієнтам приділяється більше уваги, і допомога виявляється навіть у тих випадках, коли агентство не має до конфлікту між орендодавцем та орендарем прямого відношення. Всі агентства нерухомості Львова зацікавлені в постійних і надійних клієнтах.

  Відразу після закінчення терміну чергового договору краще звернутися в агентство для його продовження або для укладення нового договору, оскільки якщо ви пішли на поводу у орендаря, не продовживши договір через агентство, і дозволили йому проживати без договору, всі виникаючі конфлікти будуть уже тільки вашою турботою . Досвід показує, що навіть той, хто при наявності договору платив справно орендну плату, після закінчення договору може почати затримувати виплати або зовсім перестати платити, а практично всі агентства нерухомості Львова супроводжують операції тільки за своїми договорами.

  У більшості агентств Львова для вас як для орендодавця послуги по здачі вашої квартири або кімнати виявляються агентством нерухомості абсолютно БЕЗКОШТОВНО. Всі консультації для вас БЕЗКОШТОВНІ. Ви можете в будь-який час проконсультуватися у агента, який був у вас в квартирі при укладенні договору, у менеджерів і, у складних випадках, у директора та юриста. І все це абсолютно безкоштовно. Агентство нерухомості допоможе знайти клієнта, якщо він раптом зникне, агент допоможе вам звернутися в міліцію і, при необхідності, виступить у суді в якості свідка укладення договору. І все це АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО. Існують також і платні послуги. Наприклад, ви можете замовити прибирання вашої квартири перед наступною здачею, знищення комах, косметичний ремонт. Але це вже за гроші.

  Регулярно перевіряйте вашу квартиру. Пам'ятайте, що ЦЕ ВАША КВАРТИРА, ваша власність, а орендар усього лише користується нею на підставі договору і тільки у відповідності з тими пунктами, які є в договорі. А в договорі практично будь-якого агентства нерухомості Львова є пункт, на підставі якого ви можете відвідувати в певний час свою квартиру, щоб проконтролювати її стан. Якщо орендар порушує договір, ви можете його виселити, і агентство нерухомості знайде вам іншого орендаря.

  Чим раніше ви виявите порушення, тим простіше і швидше агентство зможе вам допомогти владнати проблеми, якщо вони виникнуть.

  Відключайте можливість міжміських і міжнародних телефонних розмов. У Львові продається дуже багато різних телефонних карт, які вашому орендарю дозволять вести міжнародні та міжміські телефонні розмови, навіть якщо у вас відключена ця можливість. Якщо ви не хочете по тим чи іншим причинам відключати можливість вести міжнародні та міжміські телефонні розмови з вашого телефону, то обов'язково не рідше двох разів на місяць і перед закінченням терміну договору контролюйте рахунку на переговори з вашого телефону.

  За домовленістю з орендарем з нього можна брати заставу на погашення телефонних рахунків і можливе псування майна. Застава повертається після закінчення строку договору.

  Перед черговою здачею квартири зробіть хороше прибирання і провітріть квартиру. Відомі випадки, коли клієнти відмовлялися від квартир тільки тому, що в них було не прибрано або був поганий запах.

  Підремонтуйте сантехніку. Навіть капаючий кран може послужити причиною відмови від квартири. Хороші і платоспроможні орендарі у Львові, як правило, пред'являють підвищені вимоги до чистоти і зовнішньому вигляду квартири.

  Самі перевірте документи в орендаря і запишіть всі його дані, контактні телефони та за місцем прописки, і робочі. Не соромтеся і не полінуйтеся перевірити ці телефони відразу ж або наступного дня.

  Впишіть в договір всіх тих, хто буде проживати в вашій квартирі. Якщо вселяться інші або додаткові люди, це буде порушенням договору, і він може бути розірваний.

  Зробіть опис майна і при відвідуванні квартири контролюйте його збереження.

  Домовтеся і при необхідності запишіть у договорі, хто буде ремонтувати конкретну побутову техніку в разі її виходу з ладу. При відвідуванні квартири контролюйте наявність і працездатність холодильника, телевізора та іншої техніки.

  Заздалегідь при укладенні договору або незадовго до його закінчення домовтеся, як буде відбуватися здача квартири і передача ключів.

  Не вірте, що вам заплатять через 2 місяці. Ті, хто може, ті платять, а більшість з тих, хто обіцяє заплатити, не платять ніколи і нікому. Якщо вам не заплатили, відразу звертайтеся в агентство і розривайте договір. Агентство знайде вам інших орендарів і залагодить проблеми.