0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Апрель » 18
  Главная » 2011 » Апрель » 18 » Особливості оренди квартири на добу у Львові
  14:10

  Особливості оренди квартири на добу у Львові

  До Львова постійно приїжджають відрядники, студенти, відпочиваючі громадяни і туристи. Місто славиться різноманіттям унікальних місцевих визначних пам'яток. У будь-якому випадку всіх приїжджих цікавить питання житла, неважливо приїхали в місто на кілька годин, днів, місяців або років. Готель у Львові також не рятує житлом в наплив туристів, тому залишаються традиційні способи пошуку квартири:

  1. За місцем прибуття - «сарафанне радіо».
  Навіть у провінційному містечку на вокзалах приїжджих зустрічають різними товарами і оголошеннями про здачу подобово квартир і кімнат, а бабусі-перекупки насіннячок і арахісу мають інформацію про порожні подобові квартири.

  Звичайно, цей варіант відрізняється дешевизною, але часом якість може бажати кращого. Наприклад, не всі господарі надають чисту і стерильну постільну білизну, рушники або необхідну побутову техніку (праска, пральну машину, телевізор, пилосос). При цьому існує величезний ризик стати жертвою шахраїв.

  Та й який може бути відпочинок чи ділова зустріч за відсутності будь-яких гарантій за збереження речей, якщо у незнайомого «орендодавця» може бути дублікат ключів?!

  2. За місцем прибуття - друковані видання.

  У будь-якому кіоску бувають спеціалізовані газетні видання про здачу квартири на добу і довгостроковий період, але в них не вказана інформація про професіоналізм компанії або чесних намірах приватної особи.

  Даний спосіб також може бути ризикованим, наприклад, «солідна» ріелторська компанія бере з відрядного громадянина гроші і дає список з адресами липових квартир, проте свої фінанси клієнт вже не поверне навіть за наявності підписаного договору.

  У таких документах орендування є невеликий нюанс - оплата проводиться за надання інформації про здавання квартир на добу, а не про пошук і надання порожніх апартаментів. Крім того, витрати на телефонні дзвінки і транспортні переїзди значно відбиваються на фінансах, часу і нервах.

  3. Перед від'їздом або по прибуттю - пошук по Інтернету.

  Найбільш зручний і надійний спосіб пошуку добових квартир у Львові. Різні сайти пропонують послуги приватних і юридичних осіб, чию надійність можна перевірити по професійному досвіду і відгуками інших користувачів.

  Попросіть відгуки львівян і туристів про тієї чи іншої компанії, що надає послуги оренди, і дізнайтеся цінову політику в даній області. Крім того, солідні великі та надійні компанії пропонують заповнити заявочний лист, де вказуєте інформацію про час прибуття і від'їзду, про умови квартири і фінансові питання, свої контактні дані, щоб дистанційно вирішити питання житла.

  Незважаючи на те, який спосіб ви виберете, необхідно себе убезпечити і пам'ятати про наступні негласні правила:
  - Надійні компанії та їх співробітники не беруть грошей за перегляд добових квартир, а оплата за надання послуг відбувається за фактом вселення в присутності господаря квартири;

  - Між ріелтором, власником житла і клієнтом укладається договір оренди, де вказуються дані всіх учасників процесу (ПІБ, паспортні дані, місце проживання, телефони, електронна адреса), умови та стан квартири і її меблів, ціна і час оренди, права та обов'язки сторін ;

  - Ключ повинен бути тільки у клієнта, навіть в готелях квартирного типу обговорюється даний момент і вказується в договорі оренди;

  - Вивчіть паспортні дані господаря квартири та його документи на володіння даною нерухомістю;

  - Цінні речі та коштовності зберігайте в банківському осередку, так як зазвичай компанії і готелі не беруть відповідальність за збереження ваших матеріальних цінностей;

  - Не укладайте угоду з підозрілими особами.

  Зверніть увагу, що оренда квартири подобово у Львові краще, ніж номери в готелях або в незнайомих приватних осіб з наступних причин:

  1. надійність і безпека - респектабельна компанія піклується про свій імідж і репутацію;

  2. комфорт - клієнту надається подобова квартира з побутовою технікою, меблями та необхідними постільними речами;

  3. свобода - відпочиваючі громадяни не порушують свій звичний спосіб життя і тим більше не дотримуються дисциплінарного режиму, існуючий у звичайних готелях;

  4. економія - клієнт платить за квартиру, а не за кількість людей, як це прийнято в готелях;

  5. додаткові платні послуги - громадянин-квартирант може скористатися послугами покоївки, кухарки.

  Таким чином, при оренді квартири у Львові подобово можна підібрати недорогий варіант на години, дні, ніч або місяць, головне при укладенні договору оренди будьте уважні і читайте весь текст, навіть написаний дрібним шрифтом.