0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Апрель » 18
  Главная » 2011 » Апрель » 18 » Проявіть увагу при добовій оренді квартир
  13:47

  Проявіть увагу при добовій оренді квартир

  Туристичний бум у Львові почався з 2005 році, після святкування 750-річчя міста. З тих пір подобова оренда квартир у Львові користується підвищеним попитом. Це не випадково. Місто розвивається стрімкими темпами. Паралельно йде розвиток і ринку оренди подобового житла. З'являються цікаві пропозиції. Виникають і нові небезпеки, різного роду махінації. Як же застерегти себе від помилок при оренді? Проявляйте увагу при виборі подобової квартири. Уважно оцінюйте ситуацію.

  Давайте з'ясуємо, хто взагалі у Львові займається подобовою орендою квартир? При в'їзді в наше місто кожен водій виявляє велике число оголошень на стовпах. Що там написано? «Недорога оренда подобово» - помічаємо на 1-му стовпі. Внизу величезними цифрами позначено цілих 2 телефони для зв'язку. Вже на наступному ліхтарі інший житель міста Львів також пропонує послуги по короткостроковій оренді нерухомості. Можна звертатися до цих людей? Цікаво, хто наклеює ці оголошення? Які гарантії безпеки вони можуть надати? Взагалі, чи несе хтось відповідальність за орендовані приміщення? Відповіді на ці питання доведеться з'ясовувати вже на місці, при безпосередній зустрічі з людиною. Цілком імовірно, що сам господар подобово здає свою квартирку в оренду і отримує, таким чином, невелику надбавку до зарплати. Тоді ви повинні запитати у нього документи на надану житлову площу. Проявіть увагу при їх перегляді. Тільки після цього можна укладати договір короткострокової оренди і проводити оплату за квартиру.

  Якщо купити яку-небудь газетку з нерухомості, можна знайти цілу масу оголошень про подобову оренду квартир у Львові. На ділі з'ясовується, що більше половини варіантів - це так звана «обманка». Це неіснуючі квартири, які розташовані в неймовірно привабливому місці за дуже низькою ціною. Клієнт відразу «клює» на наживку і починає дзвонити. І раптом з'ясовується, що даний подобовий варіант тільки що здали в оренду іншій людині, але для вас вони можуть що-небудь підібрати. Через п'ять хвилин передзвонюють і пропонують орендувати подобово зовсім іншу квартиру, в іншому районі і за дуже високою ціною. Сьогодні ви вже нічого іншого не знайдете, беріть те, що є - скажуть вам. Якщо на вулиці вже ніч, то, звичайно, краще брати те, що є. Якщо ж ще світить сонце, то спробуйте пошукати ще що-небудь.
  Найменш ризикований спосіб подобової оренди житла - це звернення в агентство нерухомості. Їх у Львові безліч. Там ви можете з'ясувати всю інформацію про подобові квартири у Львові, переглянути фотографії, вибрати район проживання.