0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Апрель » 18
  Главная » 2011 » Апрель » 18 » Страхування нерухомості у Львові
  14:19

  Страхування нерухомості у Львові

  Коли ми говоримо про об'єкти нерухомості, які можуть бути застраховані фізичними особами, ми згадуємо господарські і житлові будови, кімнати і квартири, а також ландшафтний дизайн. Застрахувати окрім вищепереліченого також можна і конструктивні елементи котеджів або квартир, обробку квартир або котеджів, а також всі разом одночасно. Також об'єктами страхування здатні виступити всілякі будови на дачній ділянці: лазня, гараж, будинок, альтанка, хозблок.
  Пов'язані страхові ризики, перш за все з аваріями, вибухами, пожежами, стихійними лихами або протиправними діями якихось фізичних осіб.
  Страхова сума при страхуванні встановлюється у розрахунку на реальну вартість майна на момент укладення договору. Тому перед страхуванням і проводиться оцінка наявного майна. Вартість поліса залежить від компанії, в яку ви звертаєтеся. При розрахунку суми поліса враховуються тарифи компанії, пільги і знижки. Сума виплати визначається в розрахунку від нанесеного майну збитку.
  Коли вираховуються витрати на відновлення майна, то в розрахунок приймаються витрати на купівлю матеріалу, проведення робіт, а також і інші види витрат, які мають місце бути при відновленні майна до того стану, яким воно було на момент укладання договору.
  У той же час зауважимо, що страхування нерухомості в нашій країні не так поширене, як, наприклад, страхування автомобілів. Пояснюється це тим, що нерухомість набагато менше піддається ризикам, ніж авто. Але все ж найкращим варіантом буде взагалі обійтися без ризиків, а тому застрахувати наявну в себе нерухомість. Не варто бути безтурботними, краще витратити гроші на страховку, а потім бути впевненим у своєму майбутньому.
  Купити квартири у Львові на сьогоднішній день є звичайною справою. І практично кожне агентство нерухомості займається такими питаннями.