0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Апрель » 18
  Главная » 2011 » Апрель » 18 » Ділимо квартири подобові по класах
  13:47

  Ділимо квартири подобові по класах

  Сьогодні у Львові здається величезна кількість квартир. Ви легко можете зняти на добу і дешеві, і дуже дорогі варіанти. Відмінності, звичайно ж, складаються не тільки в ціні. Відрізняється безліч різних параметрів: географічне розташування житла, близькість до центру Львова, якість обробки, поверх, наявність тих чи інших меблів і техніки. Коли ви орендуєте житло на добу, поцікавтеся, до якого воно належить класу. Це необхідно знати для правильного визначення реальної вартості пропонованого житла. Взагалі, всі квартири на добу можна розділити на чотири класи. Це приблизно як зірочки біля готелів.

  Найдоступніші за вартістю - це квартири економ-класу. Вони припускають наявність мінімального набору побутової техніки (невеликий телевізор, холодильник) і меблів (диван, ліжко, шафа, стільці). Низька вартість ніяк не відбивається на якості житла. Ви отримуєте квартиру на добу з усіма зручностями, чисту, світлу, охайну. Від більш дорогих варіантів вона буде відрізнятися тільки вартістю оздоблювальних матеріалів і техніки.

  Квартири стандарт-класу коштують трохи дорожче попередніх. Тут ви зможете виявити телевізор уже більшого розміру, деякі додаткові зручності у вигляді мікрохвильової печі, DVD-програвача, праски, фена і т.д. Меблі будуть виглядати сучасніше. Дана категорія житла користується найбільшою популярністю у Львові. Більше половини договорів оренди житла на добу полягає саме по цих пропозиціях.

  Бізнес-житло коштує вже значно дорожче. Тут зроблена сучасна обробка, встановлені якісна меблі, сантехніка, побутові прилади, великий плоский телевізор. Розташовані подібні пропозиції зазвичай в центрі Львова.

  Елітні квартири за рівнем комфорту нічим не поступаються готелям, які мають п'ять зірочок. Головна відмітна ознака - непристойно високі ціни. Дизайн і обробка підбирається індивідуально для кожного варіанту професіоналами високого рівня. Розкіш відчувається в кожному елементі. Правда заради треба зауважити, що попит на таку нерухомість у Львові практично нульовий.
  Отже, ми коротко розповіли вам про всі типи квартир на добу, представлених на сьогоднішній день в місті. Який саме вибрати - вирішувати тільки вам!