0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Апрель » 18
  Главная » 2011 » Апрель » 18 » Зняти квартиру, щоб забути про проблеми
  13:44

  Зняти квартиру, щоб забути про проблеми

  Життя - дуже складна і багатогранне. Часом у нас буває прекрасний настрій, нам подобаються всі навколишні, і в цей момент ми абсолютно забуваємо про всі проблеми. Немов би їх просто немає. Але, на жаль, неможливо постійно перебувати «на хвилі», знімаючи всі вершки по життю. Всі ми люди, і у всіх час від часу можуть виникати різного роду складності. Посварилися з батьками, з коханою дівчиною чи хлопцем. Пішли з дому, оглушливо грюкнули дверима. Загалом, інколи виникають ситуації, коли потрібно просто тимчасово побути одному. Подумати про життя, заспокоїтися, зняти стрес. Але ж не завжди буває подібна можливість. Що ж робити? Ви завжди можете зняти квартиру, щоб постаратися забути про свої проблеми.

  Навіщо ж обов'язково знімати квартиру? Можна, наприклад, якийсь час пожити у друзів. Вони завжди раді вас бачити. Звичайно, можна. Тільки в подібних ситуаціях, як правило, нікого не хочеться бачити, не слухати нічиїх рад, а просто побути наодинці з самим собою. Поридати в подушку. Розслабитися. Небажано, щоб хтось був присутній поруч у цей момент. Друзі, безсумнівно, вас люблять і щиро хочуть допомогти. Коли ви знімете емоційний стрес і заспокоїти нерви, потрібно йти саме до друзів. За порадою, за моральною підтримкою.

  А зараз потрібно зняти недорогу квартиру, залізти у ванну, зробити побільше піни і гарненько про все подумати. Вода розслабляє, знімає стрес. І приводить усі думки в порядок.
  У житлі, яке ви зняли, ніхто не буде задавати зайвих питань. У знятому приміщенні нікому немає ніякого діла до того, чому вам погано, чому ви ридаєте. Під час емоційного напруження ми можемо накоїти купу помилок, наговорити своїм близьким море непотрібних слів, образити чи ледве не на все життя. Саме тому так важливо зняти недорогу квартиру на добу і привести свої почуття в порядок. Уміння промовчати або, на крайній випадок, піти, не встигнувши наговорити образливих слів - надзвичайно важлива здатність. Якщо ми не можемо стримати свої почуття і тримати язик за зубами, потрібно просто зняти собі квартиру на якийсь час і побути одному. Тільки після приведення своїх думок у порядок можна продовжувати розмову і вибудовувати його не на безпідставних звинуваченнях, а розумних висновках. Ніколи не забувайте, що найголовніше на світі - це Любов.
  Мудрі люди давно сказали, що поганий мир краще всякої війни. Зніміть собі затишний куточок, закрийте замки, відключіть мобільник, послухайте тишу і задайте собі питання: а чого мені потрібно насправді? Що я готова терпіти в даній людині, а що мене абсолютно не влаштовує. Які якості вам подобаються у вашому улюбленому, а які викликають роздратування? Запишіть все це на папір. Коли заспокоїтеся, поверніться до нього і розкажіть. Уважно послухайте, що він відповість. Поясніть, що разом дві улюблених людини обов'язково зможуть знайти вірне рішення. Зможуть і змінитися заради коханого. Тільки ніколи не намагайтеся вирішувати питання на гарячу голову! Краще зняти квартиру, заспокоїтися і потім вже йти на перемир'я. Любові вам, терпіння і взаєморозуміння!