0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Апрель » 18
  Главная » 2011 » Апрель » 18 » Ідеальний продаж квартири
  13:08

  Ідеальний продаж квартири

  Світова економічна криза вплинула на діяльність буквально всіх підприємств і фірм. Наслідки нестабільності виражаються в ускладненні здійснення нормальної діяльності підприємств.

  Ринок нерухомості постраждав від впливу кризи одним з перших. Нестабільність продовжує хвилювати всі сегменти ринкової нерухомості.

  Скачки в цінах житлової нерухомості діють на споживачів однозначно. Тепер покупці очікують ще більших знижок у цінах і не квапляться купувати в даний момент квартири.

  Ваше рішення продати в такий час свою квартиру не є вигідним. Однак бувають обставини, при яких потрібно діяти швидко. Якщо ви вже точно зважилися на такий ризикований крок, варто пам'ятати золоті правила при реалізації власної квартири.

  Представляємо Вашій увазі поради провідних фахівців.

  Для того щоб у Вас була можливість продати квартиру максимально вигідно, слід оповістити як можна більше людей. Адже серед них і є ваші потенційні покупці, які повинні ознайомитись з Вашою пропозицією.

  Найоптимальнішими варіантами доведення інформації до потенційних покупців, як і раніше є періодичні друковані видання, оголошення у всесвітній мережі, або особиста співпраця з агентствами, що спеціалізуються на операціях з нерухомістю. Однак пам'ятайте, що дати одне оголошення в газету або в інтернеті легко, але це не принесе бажаного результату. Дуже важливо постійно нагадувати про свою пропозицію. Саме таким принципом користуються досвідчені рекламодавці. У такому випадку вище ймовірність, що про вашу квартиру дізнається найбільш вигідний покупець.

  Заздалегідь визначтеся з величиною ціни, за яку Ви плануєте продати свою нерухомість. Бажано, щоб величина ціни була максимально наближена до реальної вартості реалізованої квартири. Якщо не хочете вдаватися до послуг третіх осіб, можете порівняти свою нерухомість з виставленими на продаж, аналогічними квартирами. Такі дані можна знайти у виданнях ріелторських фірм. Приблизна їх ціна буде дорівнює вартості Вашої нерухомості.

  Заздалегідь визначтеся з тим, як саме буде проходити показ та ознайомлення потенційних покупців з вашою квартирою. Адже не секрет, що часто на наш вибір впливають не набір усно сказаних технічних показників, а те, що ми бачимо. Причому, згідно з твердженнями психологів, перші 30 секунд при ознайомленні визначають подальшу реакцію людини. Так що за вами ретельно продумана черговість і суть показу квартири. Не забувайте описати і наочно показати потенційним покупцям, як здорово мати чистий під'їзд без запахів. Підкресліть чистоту і свіжість продаваної квартири. Це звичайно, якщо насправді так і є. За твердженнями фахівців, при такій політиці продажу витрати на правильне і вигідне представлення нерухомості обов'язково окупляться в кілька разів.

  Самим невід'ємним і головною умовою швидкої реалізації нерухомості, однозначно є наявність цілісного пакету необхідної документації. Документи необхідні для правильного і законного укладення та оформлення договору купівлі-продажу. Подбайте про те, щоб заздалегідь зібрати і підготувати документи. У такому випадку зволікати вже не варто.

  У список потрібної документації при продажі квартири і укладанні угоди включені наступні документи, які повинні бути у вас на руках. Це обов'язково повна добірка технічних документів на нерухомість, включаючи кадастровий паспорт і експлікацію. Подбайте про отримання завіреної виписки з будинкової книги. Необхідно правильно скласти договір купівлі-продажу, у кількості примірників з розрахунку один для кожної сторони і для органу реєстрації. Обов'язково потрібно мати документ, що підтверджує ваше право на власність і посвідчує факт придбання вами об'єкта нерухомості. Не забудьте підготувати нотаріально завірений документ, що підтверджує згоду співвласників продаваної квартири на продаж або придбання нерухомості. Це відноситься і до подружжя сторін, за винятком випадку, коли сторона не перебуває у шлюбі. У цьому випадку досить пред'явити відповідну довідку на момент здійснення операції.