0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Апрель » 18
  Главная » 2011 » Апрель » 18 » Як зняти квартиру у Львові з 100% гарантією
  13:12

  Як зняти квартиру у Львові з 100% гарантією

  У даній статті ми спробуємо розповісти вам про переваги знімання житлової площі в агентстві з 100% оплатою. Пошук квартири у Львові справа довга, ось з такою проблемою зіткнувся мій друг, який вирішив перебратися до міста. Свій пошук він почав з поширення усіляких оголошень, походів по різним агентствам. Все це влітало йому в чималу копієчку, оскільки у нас навіть за <інтерес>, до якої небудь пропозицією агентству, треба заплатити.

  Да уж, заняття не з приємних, враховуючи яку кількість часу і сил витрачаєш на це. Єдино правильним рішенням у даній ситуації є безпосередня робота з агентством, Ви їм платите, а вони вже підберуть все що треба, і за тими мірками які ви хочете. Тоді виникає питання: "В яке саме агентство треба звернутися?"

  Питання звичайно хороше, але ми всі чудово розуміє, що в будь-якій фірмі або конторі нас хочуть кинути. Звичайно, все це робиться красиво, і ми навіть в принципі, не розуміє що нас розводять. Наш народ придумав безліч лохотронів, а житло це одна з найбільш цікавих сфер, де можна розвести вас і ваш гаманець на хороші гроші.

  Отже читайте і запам'ятовуйте:

  1) Шукають, перш за все, довірливих людей, які шукають квартиру для знімання або покупки.
  2) Наступним йде "люб'язне" надання контактних номерів, господарів вашого майбутнього, як вам здається житла, все це зрозуміло за оплату так званих "послуг по договору з агентством".

  Суть схеми проста: Ви після укладення договору телефонуєте за контактними телефонами наданими агентством (у великих випадках - підстава), або взагалі невідомо куди. А далі за місяць подальший пошук не приведе ні до чого, а грошики ваші вже повернути не зможете.

  Схема більш геніальна і проста одночасно: зняття квартири без посередника. Ви після важких буднів і виснажливого пошуку житла по "неймовірному збігу", знаходите пропозицію, відмовлятися від якої ну було б просто нерозумно.

  Все начебто чудово: є відмінні побутові умови, техніка, відмінний район. Господар просить заставу, і плату за кілька місяців вперед, аргументуючи довгостроковим від'їздом. І ось у вас у руках ключі від довгоочікуваного домашнього вогнища, але ставить одну на перший погляд безглузду умову про переїзд в квартиру за кілька днів. Ви в радісний день з речами вже піднімаєтеся до свого житла, і тут-то вся казка закінчується, перед дверима "своєї" квартири ви бачите таких же людей, як і ви, з такими ж ключами і претензіями на в'їзд в квартиру. Виявляється не ви один, вирішили зняти цю квартиру, і вас кинули.

  Навіть запевняю вас, що пошуки "господаря" приведуть, тільки до витрати ваших сил і величезних нервуваннях.

  Що ж, підсумувавши, хочу вам сказати, що кращий спосіб шукати квартиру, це звичайно через великі агентства, перевірені часом і людьми. А мої побажання, ніколи не попастися на такий лохотрон, де просто немає виграшного квитка.