0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Апрель » 18
  Главная » 2011 » Апрель » 18 » Знімаємо квартиру подобово у Львові правильно
  14:09

  Знімаємо квартиру подобово у Львові правильно

  Вам часто доводиться відвідувати інші міста, залишаючись в них на кілька днів? Якщо так, то ви напевне кожен раз ставите питання - де ж мені жити? Можливо, ви залишаєтеся переночувати у друзів або родичів, але іноді може статися так, що в місті немає ні приятелів, ні рідних. Тоді одним з найбільш прийнятних варіантів стає оренда квартири подобово у Львові. Але перед тим як виїхати в інше місто і почати знімати там квартиру подобово, вам потрібно дізнатися декілька нюансів, які збережуть ваші нерви і убезпечать від неприємностей.

  По-перше, почніть пошуки і підбір квартири подобово у Львові заздалегідь, в цьому випадку ви без поспіху, метушні зможете підібрати найбільш прийнятний для вас варіант квартири. Якщо ви займетеся питанням знімання квартири подобово у Львові тільки в день приїзду в місто, це може бути чревато неправильно підібраною квартирою або невірно складеними документами, тому що після проведених у дорозі годин увага розсіюється, а втома перекриває всі емоції.

  Якщо ви запитаєте у друзів, куди потрібно звернутися, щоб зняти квартиру подобово, то більшість відповість вам: «Подивися оголошення на дошках міста, на стовпах, зупинках - бабусі часто здають квартири!» Проте мало хто знає, що набагато безпечніше для знімання квартири подобово у Львові краще звернутися в спеціалізоване агентство по оренді квартир. Кваліфіковані працівники компанії «Весь Львів» допоможуть вам з вибором квартири подобово і оформленням всіх необхідних документів.

  Оглядаючи варіанти квартир, запропонованих вам агентством, будьте уважні. Прислухайтеся до свого серця - чи подобається вам ця квартира чи ні, врешті-решт, вам жити в ній. Чи подобається вам, на якому поверсі вона розташована, ремонт квартири, меблі, чи є балкон або лоджія? Якщо вам якась квартира не до душі - не погоджуйтеся знімати її і йдіть оглядати інший варіант! Зверніть увагу навіть на такі дрібниці, як вид з вікна - сіра стіна, розписана графіті, здатна викликати зневіру на відміну від прекрасного виду на лісопаркову зону або просто посаджені дерева.

  Звертайте вашу увагу на деякі деталі, такі як справність кранів, електропроводки, вимикачів. Все має бути в повній справності і виконано з дотриманням пожежної та санітарної безпеки! Погляньте на сантехніку - вона теж повинна задовольняти вашим вимогам. Не зайве буде перевірити дверний замок, дізнатися, чи є домофон, дверне вічко, електронний замок на дверях під'їзду. Якщо помітили мишу або таргана - не погоджуйтеся знімати дану квартиру ні під яким приводом!

  Довідаєтеся у господарів квартири, наскільки тихий цей район, чи не шумлять сусіди, наскільки далеко звідси магазин і аптека. Поміркуєте, чи довгий буде ваш шлях від квартири до місця роботи, адже ви зможете заощадити час, якщо виберете тимчасове місце проживання ближче до роботи. Але пам'ятайте, що в центрі міста повітря набагато загазованіше, ніж в передмісті або зеленій зоні. Якщо ви за кермом, то дізнайтеся, чи є у дворі місце, щоб припаркувати машину.

  Оформлення документів - важлива частина оренди квартири подобово. Саме в договорі знімання квартири прописані ваші обов'язки і права, сума, яку ви повинні заплатити за проживання в квартирі. Будьте уважні при оформленні договору, відправляйтеся підписувати його краще з ранку, на свіжу голову, щоб не упустити з уваги важливих деталей. При бажанні, ви можете найняти консультанта-юриста, який самостійно перевірить правильність складеного договору відповідно до вимог закону.