0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Июль » 3
  Главная » 2011 » Июль » 3 » Здати квартиру у Львові Простіше простого!
  16:30

  Здати квартиру у Львові Простіше простого!

  аренда квартир
  Власне з такої позиції міркують безліч обивателів, яким не доводилося здавати квартиру в оренду. Здавалося б, у чому складність? Величезний попит на житлову нерухомість у Львові харчується за рахунок приїжджаючих за «великою мрією» в місто. Здавай - не хочу!

  А ось якщо ви дійсно власник квартири у Львові і з якоїсь причини в ній не живете перед вами стоїть завдання з багатьма невідомими. Як краще здати квартиру у Львові без посередників або здати квартиру через агентство? Як зберегти в ній те, що є? Як отримати гарантії? Де і як шукати мешканців? Як оформити договір? І це тільки мала частина питань, які постають перед щасливими володарями житлоплощі. Економити ваші сили, гроші, нерви, а головне час повинні професіонали!

  Страховкою від будь-яких непередбачених «пригод» стане договір, оформлений за допомогою оренда квартиркваліфікованого співробітника солідного агентства нерухомості.

  Якщо ж ви маєте в своєму розпорядженні, наприклад, пентхаус в елітному житловому комплексі, варто укласти договір довірчого управління майном. В даному випадку агентство буде розбиратися з усіма фінансовими і побутовими питаннями.