0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Июль » 3
  Главная » 2011 » Июль » 3 » Якщо вам потрібна елітна квартира для подобової оренди
  13:21

  Якщо вам потрібна елітна квартира для подобової оренди

  Існує три основних категорії елітних квартир, що здаються подобово. Давайте спробуємо розібратися, чим вони відрізняються.

  Отже, ви вирішили зняти квартиру на добу і перед вами постало питання, що вибрати елітну квартиру:
     • Підвищеної комфортності;
     • Люкс;
     • Євро.

  Квартири на добу підвищеної комфортності, як правило, характеризуються хорошим технічним станом (після капітального або комплексного косметичного ремонту), нові гарнітурні меблі (не 70-х років) і сучасним телевізором, холодильником і пральною машиною.

  Подобова квартира - люкс мається наувазі відповідність технічного стану гарною внутрішньою обстановкою. Зазвичай в квартирах - люкс встановлена нова (як правило, імпортна) сантехніка, склопакети, навісні стелі, вбудована кухня, сучасна електроплита, пральна машина-автомат або напівавтомат. Є необхідна ля комфорту побутова техніка: кондиціонер, СВЧ-піч. Надається цілий комплекас потрібних для проживання речей: посуд, постільна білизна та багато іншого.

  Квартира подобово категорії "євро" включає, крім описаного вище, велику кількість додаткових зручностей.

  Як правило, в таких квартирах кілька санвузлів, є супутникове телебачення, виділена лінія інтернет з включеним у вартість трафіком, джакузі або міні-басейн, набір побутової техніки від кондиціонерів до музичних центрів і кухонних комбайнів.

  Однак зняти елітну квартиру, незважаючи на високий рівень цін, часто буває складно.

  Тим, хто вирішив це зробити, важливо пам'ятати про наступне:

  По-перше, звичайно потрібно переглянути не менше 5-7 варіантів елітних квартир, щоб підібрати саме той який підійде вам (може вийти так, що господар ввів вас в оману, щиро вважаючи, ніби здає "євро", тоді як насправді, він пропонує просто квартиру з гарним ремонтом).

  По-друге, виявиться важливим те, якого буде ваша поведінка під час перегляду квартири на добу. Справа в тому, що для власників елітних квартир надзвичайно важливий особистісний фактор - враження, яке справив клієнт, ступінь довіри, яку він до себе викликав.

  І пам'ятайте! Господар не здасть дороге житло клієнтові, який видався йому ненадійною людиною або просто не сподобався, незалежно від того, яку ціну він готовий заплатити.