0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Апрель » 18
  Главная » 2011 » Апрель » 18 » Квартири подобово - зручний вид проживання
  14:01

  Квартири подобово - зручний вид проживання

  Попит на добову оренду серед приїжджих зростає з кожним роком. Цей бізнес існує в світі не одне десятиліття - в кожному місті багато агентств надають подібні послуги. Найчастіше послугами таких агентств користуються приїжджі, відпочиваючі і бізнесмени.

  Чому ж це так поширено? Готель у квартирах - це дуже зручно, економічно і практично. На Заході, де готельний бізнес розвинений в рази сильніше, ніж в Україні, квартири подобово мають не менший успіх у відпочиваючих. Житлові будинки для здачі квартир внайми почали будувати в Європі ще в 30-ті роки XIX століття. Сьогодні - це ціла індустрія по оренді квартир і будинків в більшості європейських країн. Навіть, незважаючи на те, що є застарілий стереотип, що в Західній Європі не прийнято знімати квартиру на час відпустки або ділового відрядження в інше місто, Ви з великою ймовірністю знайдете підходящий для себе варіант в більшості великих міст звернувшись до допомоги спеціалізованих компаній.

  В Україні цей бізнес почався з середини 90-х років. Для багатьох подорожуючих ринок подобової оренди асоціювався в ті роки з бабусями на вокзалах і табличками «Квартира», «Кімната», «Житло». Поступово ринок переходив до більш цивілізованих форм, хоча вище згаданих жінок бальзаківського віку досі можна зустріти в місцях великої кількості приїжджих. Стали з'являтися компанії, основним видом діяльності яких була саме здача квартир в оренду. Тут вже стали з'являтися професіонали, які змогли підняти даний вид надання послуг на якісно новий рівень. Замість темних кутів в малогабаритних пенсіонерського житла стали з'являтися світлі, відремонтовані квартири з усім необхідним для комфортного проживання - від посуду на кухні до dvd плеєрів та можливості виходу в інтернет.

  Зараз, на ринку короткострокової оренди працюють, як правило, тільки професійні агентства, які можуть задовольнити запити навіть найвимогливіших клієнтів. У список послуг можуть входити зустріч в аеропорту, таксі до будинку, доставка продуктів харчування, свіжої преси, а також інші послуги, які потрібні клієнтові для зручного проживання.

  У компаніях є цілий штат співробітників, частина з яких відповідають за пошук клієнтів (як правило, через інтернет, газети, зовнішню рекламу, бабусь на вокзалах та ін), частина за прибирання і чищення приміщень, адже при короткостроковій оренді псування речей і обробки відбувається швидше. Все це працює як один налагоджений механізм, щоб клієнт займався своїми справами і не відволікався на побутові проблеми.

  Якщо говорити про ціни, то проживання в готелі в середньому обходиться дорожче, ніж в квартирі. При цьому у багатьох містах в готелях досі залишилися пережитки радянського минулого, і сервіс залишає бажати кращого. Та й у якому готелі Ви знайдете кухню з повним набором посуду або, наприклад, кімнату для можливої зустрічі з партнерами або гостями в затишній обстановці?

  Може бути, нас часто дратує іноді настільки нав'язлива реклама готелів у квартирах у нашому місті, але приїжджаючи в незнайоме місто - ми можемо швидко і оперативно оселитися в зручному для нас районі, щоб надалі не витрачати час і гроші на проїзд від готелю до місця призначення .

  Готелі в квартирах - це зручно, вигідно, практично!