(067) 377-94-98(093) 494-68-62900 - 2000
veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Апрель » 18
  Главная » 2011 » Апрель » 18 » Орендуючи квартиру подобово у Львові, стережіться аферистів
  13:48

  Орендуючи квартиру подобово у Львові, стережіться аферистів

  Після святкування 750-річчя міста ринок оренди квартир подобово у Львові став розвиватися дуже стрімкими темпами. На превеликий жаль, збільшується також і кількість аферистів. Більшість людей потрапляє в лапи аферистів з двох простих причин. По-перше, через бажання орендувати гарну подобову квартиру в місті Львів за мінімальну вартість. По-друге, через зайвої впевненості в тому, що «я - розумніший за всіх». Потрібно усвідомлювати, що безкоштовний (або надто дешевий) сир буває тільки з мишоловці.

  У Львові обманщики намагаються дотримуватися класичної схеми. Наприклад, вам необхідно зняти квартиру у Львові на період сесії або відрядження. Ви відкладаєте для цього певну суму грошей. Розраховуєте віддавати приблизно по 150 гривень за добу. Як знайти підходящий варіант? Просто купити газету і почати обдзвонювати всі пропозиції. Зателефонувавши по 10-20 варіантам, виявляєте, що практично всі подобово орендовані квартири знаходяться в розпорядженні того чи іншого агентства нерухомості Львова. А вони просять комісію, часом доходить до 100% від вартості житла. Шкода гроші? Ну, звичайно ж, шкода! Що робити? Дзвонимо далі. І ось відбувається диво. Приємний жіночий голос на тому кінці дроту каже, що є житло, яке ви шукаєте. Орендована квартира з відмінним ремонтом і розташована саме там, де вам потрібно. Все, що від вас вимагається - це приїхати до них в офіс, заплатити якісь символічні 200-300 гривень, і вони з радістю дадуть вам координати господаря орендованого житла. Аферисти? Поки невідомо.

  Ви швидко добираєтеся до цієї контори, подумки вже перебуваючи в орендованій квартирі подобово, вираховуєте зекономлені гроші. Прийшовши в агентство, ви укладаєте якийсь договір, за яким вони зобов'язуються надати вам координати господаря подобового житла. Віддаєте свої кровні 300 гривень. Вам дійсно видають досить значний список з телефонами та адресами квартир Львова за цікавими цінами і вигідним місцем розташування. З почуттям виконаного обов'язку ви виходите з контори і починаєте обдзвонювати «господинь». І ось невдача: усі квартири, орендовані подобово у Львові, або вже давно здані, або не здаються взагалі. Напевно, це якась помилка? Чи все-таки нарвалися на аферистів? Ви повертаєтеся в агентство, де вам говорять: «На жаль, хороше житло« йде »дуже швидко, ця база квартир з'явилася у нас вранці, а зараз вже вечір. Приходьте завтра. У нас буде свіжа база, і ви підберете підходящий варіант ».
  Гаразд, робити то нічого, спробуємо завтра. Як ви розумієте, на наступний день ви знову отримаєте даремний листочок, вартістю 300 гривень. Купувати такі листочки можна до нескінченності. Пропонують подібні послуги «інформаційні агентства» міста Львів. Будь ласка, тримайтеся від них подалі! Бережіться аферистів!