0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Апрель » 18
  Главная » 2011 » Апрель » 18 » Оренда квартири - поради до дії
  13:11

  Оренда квартири - поради до дії

  Ви вирішили зняти квартиру, але не знаєте, з чого почати? Дані поради допоможуть вам у цій нелегкій справі.

  Щоб не упустити жодного важливого моменту, необхідно скласти список вимог до передбачуваного житла, так як орендна плата буде залежати від ваших запитів.

  Отже, давайте розберемося, з чого ж усе-таки складається орендна плата?

  Розташування житла. Тут важливу роль відіграє віддаленість квартири від центру. Чим ближче до центру міста, тим квартира дорожче. В той же час в будь-якому місті існують як невиправдано дорогі, зате престижні райони, так і мало чим від них відрізняються, але цілком доступні за ціною. Якщо ви любите тишу і спокій, то краще вибрати тихий спальний район.

  Шлях від дому до найближчої автобусної зупинки. Тут потрібно вибирати нейтральний варіант. Якщо ви добираєтеся до роботи громадським транспортом і завжди боїтеся спізнитися, то шлях до зупинки не повинен займати більше десяти хвилин пішки, тоді з часом ви вже зможете розрахувати точний час, коли вам потрібно виходити з дому. У той же час, надмірна близькість дороги - не найкращий варіант, якщо ви, звичайно, не любитель засинати під піск гальм. Варто так само задуматися про безпеку, якщо ви повертаєтеся з роботи в темний час доби. У цьому випадку ваш шлях до будинку не повинен пролягати по темних закутках.

  Розвинена інфраструктура. Наявність у вашому районі школи, дитячого садка, поліклініки, розважальних і спортивних комплексів - це безумовний плюс, тим більше, якщо у вас є діти.

  Категорія будинку. Дев'яти - дванадцятиповерхові будинки з поліпшеним плануванням цінуються дорожче, ніж п'ятиповерхові «хрущовки» допотопного планування. Разом з тим цегляний будинок має перевагу перед панельним або блоковим, що знову позначається на ціні.

  Площа квартири. Важливо визначитися не лише з тим, скільки кімнат вам необхідно, але і з площею квартири, так як малогабаритна двокімнатна квартира може займати стільки ж квадратних метрів, що і велика однокімнатна. Тому важливо враховувати загальну житлоплощу, а також розмір балкона і кухні.

  Стан квартири. Якщо в квартирі зроблений свіжий ремонт, ціна, природно, буде вище. У випадку, якщо ви збираєтеся знімати житло на тривалий термін, а квартира вимагає ремонту, можна домовитися з господарями самим зробити ремонт, можливо, вони знизять орендну плату. Наявність або відсутність меблів і побутової техніки також відіграє важливу роль. Тут порадити можна наступне: якщо ви збираєтеся жити в орендованій квартирі як мінімум кілька років, але обмежені в коштах, вибирайте квартиру без меблів або з частковою обстановкою - орендна плата буде нижчою. Квартири без меблів часто здаються в новобудовах. Якщо ви шукайте квартиру на термін близько року або менш, вибирайте квартиру з обстановкою - це набагато зручніше, ніж перевозити речі туди-сюди. Це особливо актуально для іногородніх, які приїжджають на сезонні заробітки.

  Поверховість, наявність ліфта і телефону - ось ще три фактори, що впливають на орендну плату.

  Квартира на п'ятому поверсі в п'ятиповерхівці буде коштувати дешевше, ніж аналогічна на восьмому, але з ліфтом. Якщо вам по кишені тільки п'ятий поверх - не турбуйтеся, а краще подумайте про те, яку користь ви принесете своєму здоров'ю, адже це теж свого роду фізичне навантаження.

  Підібрати квартиру, яка підходить за всіма параметрами не просто, але можливо. Починайте пошуки заздалегідь, щоб у вас була можливість проглянути якомога більше варіантів і вибрати з них найоптимальніший. Адже ця квартира стане для вас вашим дахом, хоч і тимчасовим, і вам в ній має бути комфортно і затишно. Налаштуйте себе на позитивний результат і у вас все вийде!