0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Апрель » 18
  Главная » 2011 » Апрель » 18 » Дивимося і вибираємо зйомне житло
  13:41

  Дивимося і вибираємо зйомне житло

  Визначившись, з параметрами зйомного житла та власними фінансовими можливостями переходимо до перегляду квартири.

  Двір та під'їзд. У ясний сонячний день він виглядає ошатно і привабливо. А вночі? Що, якщо вам або вашим дітям доведеться повертатися додому в сутінках?

  Паркування. Припаркованих у дворах машин не люблять усі. Ті, у кого «залізного коня» немає, незадоволені, що і пройти неможливо, і газонів з дитячими майданчиками не залишилося ... Автовласники теж не люблять чужі припарковані машини - тому що вони заважають їм самим. У будь-якому випадку треба пам'ятати, що вдень у дворах зазвичай вільніше - господарі на роботі. Увечері буде інакше.

  Сусіди по під'їзду. Якщо вони ведуть себе тихо зараз, зовсім не факт, що так буває завжди. Зрозуміло, що перевірити складно, але можна спробувати. Наприклад, не користуватися ліфтом (хоча заглянути туди варто!), А пройтися по сходах, вивчаючи місцевий «наскальний живопис». Або з'явитися на перегляд на 15 хвилин раніше і подружитися з сидячими біля під'їзду бабусями.

  Переходимо до огляду квартири. Поточні труби (особливо ті, що не на виду, а в сантехшафі) так в очі не кидаються, але проблеми обіцяють великі. Звичайно, це скоріше турбота власника, але вам буде не так-то приємно провести ніч, бігаючи з тазиками. Та й потім господар може оголосити, що сантехніку він залишав у зразковому стані, а поламали і попсували все ви.

  Поганий стан квартири або якихось предметів (меблів, сантехніки, побутових приладів) зовсім не такі страшні, як здається. Реалії ринку такі, що власники зазвичай погоджуються щось докупити або відремонтувати. Зазвичай - в рахунок орендної плати за перші місяці.

  Одним словом. Переглядаючи квартиру, треба постаратися побачити побільше, задати питання, уявити, як все навколо виглядає в інший час доби, інший день тижня і т.п. Справа, звичайно, непроста, вимагає досвіду. Але спробувати варто.