veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Апрель » 18
  Главная » 2011 » Апрель » 18 » Кілька слів про ідеальних квартиронаймачів
  14:05

  Кілька слів про ідеальних квартиронаймачів

  Ітак, ви вирішили зняти квартиру подобово, щоб провести кілька днів у Львові. Як зробити так, щоб подобова квартира залишила тільки приємні спогади? Що б це не було - готель в квартирах або просто окрема житлоплоща, - в інтернеті ви знайдете масу інформації про те, як правильно підібрати підходящий варіант. Обравши квартиру і оформивши заявку, потенційні мешканці повинні поцікавитися тим, яких правил потрібно дотримуватися, проживаючи в квартирі протягом оплаченого строку.

  Насправді чіткого статуту, що регламентує всі правила поведінки, зрозуміло, немає, але деякі моменти все ж варто врахувати. Вкрай бажано заздалегідь уточнити всі питання, пов'язані з подобовою квартирою, з орендодавцем, причому тут не варто соромитися, оскільки в майбутньому це може вилитись в копієчку.

  Організаційні моменти
  Отже, квартири подобово у Львові здаються на обумовлений термін, а розрахунковим періодом вважається час 12 годин дня. Якщо ви з якихось причин захочете продовжити термін оренди, зробити це потрібно як мінімум за 2 години до розрахункового часу, за умови що на квартиру до того часу ще не оформлена бронь. Власне для оформлення заявки орендодавець зажадає документ, що засвідчує особу, наприклад паспорт, а також в деяких випадках вам доведеться приготувати страховку у вигляді якоїсь грошової суми, яка буде повернена вам при виселенні.

  Якщо ви не мислите своєї поїздки без улюбленого домашнього вихованця, не забудьте попередити про це власника квартири: заселення в подобові квартири з тваринами можливе тільки після отримання згоди її власника. Крім того, швидше за все, буде потрібна додаткова оплата.

  Як правильно заселятися

  Як не дивно, але заселятися в квартири теж потрібно правильно. Мова йде про обов'язкову перевірку квартири подобово під час заселення - необхідно перевірити працездатність побутової та іншої техніки, спробувати, як працюють замки на вхідних дверях і як відкриваються вікна. Якщо виявлені неполадки, про них потрібно відразу ж повідомити орендодавцю, інакше є ризик надалі виявитися винуватим у «поломці».

  Ідеальний квартиронаймач - який він?
  Якщо ви хочете бути ідеальним квартиронаймачем, дотримуйтеся простих правил (або хоча б пам'ятайте про них). Подобові квартири призначені для проживання стількох людей, скільки спальних місць в квартирі. Якщо спальних місць недостатньо, можна заздалегідь узгодити з власником квартири наявність додаткової розкладачки.

  Квартири на добу у Львові є такими ж квартирами, в яких ми звикли жити в повсякденному житті, а значить, варто пам'ятати про сусідів і дотримуватись їх прав на спокій. Ідеальний квартиронаймач ніколи не буде слухати гучну музику ночами, влаштовувати гучних вечірок або якось ще порушувати закон.

  Не варто ні на хвилину забувати про правила безпеки. Залишаючи подобову квартиру, перевіряйте водопровідні крани і плиту, закривайте вікна. Вимикайте побутові прилади і ретельно оберігайте їх від контакту з водою. Завжди пам'ятайте про можливість пожежі або потопу, тому що ви несете відповідальність за квартиру, яку орендуєте.

  І наостанок, пам'ятайте, що за ваше майно, як власне і за своє життя, відповідаєте тільки ви самі, тому остерігайтеся запрошувати до квартири малознайомих людей. Орендодавці надають квартири подобово у Львові, забезпечені всіма необхідними заходами безпеки, тому користуйтеся раціонально і акуратно орендованою квартирою. До речі, за втрату ключів відповідаєте теж ви, оплачуючи виготовлення нових дублікатів ключів.