veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Апрель » 18
  Главная » 2011 » Апрель » 18 » Подобові квартири у Львові - те, що потрібно людям
  14:10

  Подобові квартири у Львові - те, що потрібно людям

  Кожна людина, якій світить поїздка в інше місто, будь то ділова поїздка або відпочинок, постає перед дилемою, де їй там зупинитися, де вона буде жити весь цей період. Перше, що спадає на думку, це готель, а цих закладів в будь-якому місті досить багато, але поміркувавши про витратах на проживання в них, починаєш думати про інших більш прийнятних варіантах. І тут майнула думка, а адже квартири подобово у Львові нічим не гірше готелів, і навіть навпаки, мають перед ними переваги. Багато-хто підтвердять цю думку. Чому?

  Головне питання, як уже зазначалося - фінансове. Дійсно, проживання в готелі коштує недешево, навіть не в самому шикарному, тим більше, ця різниця помітна, якщо врахувати рівень сервісу, який нерідко зведений до необхідного мінімуму. Не в приклад цьому квартири на добу і за ціною, і по сервісу багатьом припадуть до душі, так як за порівняно меншу ціну, можна отримати те ж, або навіть більше, ніж в готельному номері. При знятті квартири подобово, нерідко можуть запропонувати триразове харчування, що важливо для приїжджих, які поки не дуже добре орієнтуються в новому місті.

  Звичайно, порівнювати ціни оренди квартир з люксовими готелями, які розраховані на мультимільйонерів, буде некоректно, однак 2 або 3 зіркові готелі, подобові квартири можуть замінити з успіхом. Це пояснюється тим, що наприклад, не завжди оренда квартири подобово у Львові оподатковується, що значно знижує їх ціну. Крім того, в квартирах подобово немає високооплачуваного персоналу, чия зарплата, вона з головних статей витрат в готелях, та й комунальні послуги обходяться дешевше в квартирах, ніж в установах, до яких відносяться і готелі.

  Місцезнаходження готелів, теж безпосередньо впливає на ціну їх номерів, тому що, більшість з них прагнуть побудувати ближче до центру міста, а там податки на землю і нерухомість захмарні. Все це говорить про те, що подобові квартири у Львові, багато з яких можуть знаходитися в «спальних» районах найбільш схожий варіант для тих, хто не хоче переплачувати за житло. Деякі підприємці, можуть придбати декілька квартир в одному будинку, і потім здавати ці квартири подобово. Такий своєрідний готель в квартирах цілком може забезпечити своїх постояльців всім необхідним не гірше справжніх готелів.

  Підприємці, які готові інвестувати в цей бізнес нормальні кошти, для кращого просування своїх послуг можуть створити свій сайт, на якому буде присутня вся необхідна клієнтам інформація. В іншому випадку, вони можуть співпрацювати з ріелторськими компаніями, а останні забезпечують їм приплив клієнтів. Нерідко, такий готель у квартирах може надати житло на тривалий термін, тому що, господарі зацікавлені в тому, щоб квартири регулярно приносили б їм дохід, і для залучення постояльців пропонують гнучку систему знижок.

  Інформацію по квартирах у Львові можна знайти в інтернеті, на спеціалізованих сайтах на цю тему дуже багато, а кількість квартир може налічувати десятки і сотні, що надає широке поле для вибору. Завдяки цьому, для вибору квартири на добу, може знадобитися всього кілька хвилин, так як на сайтах є, опис квартир, їхні фотографії та навіть інформація про те, як дістатися до них. Більшість сайтів надають можливість забронювати квартиру, заповнивши для цього спеціальну форму замовлення, так що, проблему з житлом можна вирішити прямо у себе вдома ще до від'їзду.

  Знімаючи квартири подобово, клієнт платить саме за стільки днів, скільки йому потрібно. Тут немає ніяких строгих правил і умов мінімального строку, що часто практикується в готелях. Знімаючи квартири на добу, ви можете бути впевнені, що там можна відчути домашній затишок, який недосяжний в галасливих готелях.

  З усього цього, стає ясно, що готель у квартирах, оптимальний варіант, як для коротких, так і для тривалих поїздок. Великий вибір, можливість зупинитися в будь-якому міському районі, гідний сервіс і зручності, все це схиляє багатьох до того, що вони воліють зупинятися в подобових квартирах.