0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Апрель » 18
  Главная » 2011 » Апрель » 18 » Рівні комфорту подобових квартир Львова
  14:04

  Рівні комфорту подобових квартир Львова

  Поняття оренда квартири подобово розташовується поруч з таким поняттям, як готель. Як відомо, готель володіє відмінними знаками якості - зірками. Цілком природно, що квартири подобово у Львові теж повинні мати свою систему відмінних знаків, вказуючих на рівень комфорту подобової квартири. Однак, фахівці ще не настільки глибоко досліджували ринок оренди квартир подобово (та і чи можливо це?), Щоб скласти певний комплекс знаків якості. Але поки що експерти ринку квартир подобово у Львові зуміли виділити чотири рівня комфорту, за якими і можна визначити, наскільки затишним буде проживання в даній квартирі.

  Маючи на увазі певний рівень затишку і комфортабельності, можна говорити про наявність встановленої кількості меблів, техніки, про ремонт і інші дрібниці, складові приємні людині умови. Звичайно, ринок оренди подобових квартир не регламентований суворо, і значення рівнів комфорту можуть змішуватися і перетинатися між собою, що зручно орендарю: він завжди може вибрати квартиру, оптимальну для нього по якостям і ціною.

  Оренда квартири подобово економ-класу найбільш поширена. Ціни цього рівня комфорту найнижчі. У тимчасовому житлі обов'язково повинен бути косметичний ремонт, меблі (не тільки ліжко і обідній стіл, але і вся інша, звична для нас, меблева гарнітура: тумби, шафки, столики, крісла, пуфи). Потрібно зауважити, що меблі можуть не поєднуватися між собою. Повинен бути необхідний мінімум техніки: мікрохвильовка, плита, холодильник, чайник, телевізор, можливо, пральна машина. І обов'язково на кухні має бути кухонне начиння: як каструлі і сковороди, так і набір столового посуду.

  При оренді квартири подобово стандарт-класу у Львові врахуйте, що квартира повинна обов'язково мати всі перераховані вище ознаки економ-класу. Але ремонт повинен бути виконаний на «п'ять з плюсом», а техніка присутня в повному наборі: плита, холодильник, електрочайник, фен, мікрохвильова піч, телевізор, пральна машина, кавоварка, тостер. Меблі у квартирах подобово представлені гарнітурними наборами. В ідеалі флет стандарт-класу розташовує двома кімнатами.

  Наступний за рівнем комфорту - це бізнес-клас. На даному етапі подобова оренда квартири у Львові стає більш дорогою. Подібний хауз призначений найчастіше вже не просто для ночівлі або тимчасового проживання на два-три дні, а для ділових зустрічей в неформальній обстановці з іногородніми колегами. Умови квартир подобово бізнес-класу: євроремонт, продуманий дизайн кімнат, у відповідність з яким підібрані сучасні меблі та сантехніка; побутова техніка повинна бути найсучаснішою і відповідати всім вимогам людини, звиклої до швидкого ритму життя. На цьому рівні з'являються комп'ютер з підключенням до безлімітного Інтернету і особлива увага приділяється безпеці: подвійні вхідні двері та консьєрж у під'їзді.

  І, нарешті, самий вищий клас - елітні квартири подобово. Тут до всіх тих ознак, якими володіє бізнес-клас, додаються кондиціонер, супутникове телебачення, високошвидкісний Інтернет і посудомийна машина. До безпеки підходять з ще більшою критичністю: в під'їздах елітних будинків є камери відеоспостереження і охоронці. Дизайн подобової квартири, як правило, створений дизайнером, тому всі просторі приміщення виконані в єдиному оригінальному стилі. І оскільки люди, які орендують елітний клас, їздять на власних автомобілях, у вартість оренди квартири подобово включається вартість охоронюваної території двору і стоянки або ж критої парковки.

  Необхідно ще раз вказати на те, що в квартирах подобово ознаки різних, але поруч розташованих класів, можуть перетинатися. Завдяки цьому ціни на оренду квартир подобово варіюються, а ви можете отримати ідеальний для вас варіант з тими чи іншими якостями.