0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Апрель » 18
  Главная » 2011 » Апрель » 18 » Ваш будинок в чужому місті - квартири подобово у Львові
  14:03

  Ваш будинок в чужому місті - квартири подобово у Львові

  Вас чекає поїздка в незнайоме місто, ви збираєтеся влітку поїхати на море, чи взимку на зимовий курорт, а можливо, вам належить ділова поїздка чи участь у святковому заході. Що б там не було, завжди постає питання, де ви весь цей час будете жити. Природно, практично в будь-якому великому населеному пункті є готель, але чи потрібно воно вам? Багато хто скаже, що найоптимальнішим варіантом будуть квартири подобово у Львові, і такий варіант найчастіше буде найоптимальнішим. Чому можна так стверджувати?

  Справа в тому, що саме по собі, проживання в готелі, хоча і здається престижним, однак, сильно б'є по кишені. Одним словом - дорого, але це ще півбіди, якби ціна відповідала сервісу, насправді, все не так. Ціни у готелі досить високі якщо порівнювати з варіантом оренди подобової квартири, а от сервіс в таких готелях надається по мінімуму. Так, можливо в ціну номера входить і триразове харчування, однак це все-таки далеко від страв домашнього приготування, які можуть вам запропонувати, якщо знімати квартири подобово, але як кажуть, кожному своє.

  А наскільки різниться рівень цін між готелями і подобовими варіантами? Звичайно, брати в розрахунок 4 і 5 - зіркові готелі було б недоречно, все-таки не той рівень, та й ціни в них розраховані на мільйонерів, але готелі нижчі класом можна порівняти з подобовою орендою за рівнем сервісу і зручностей. В принципі, оренда квартири подобово у Львові значно дешевше номерів у готелях із зіставними умовами, це в першу чергу пояснюється тим, що вони часто не оподатковуються. Крім того, немає необхідності платити зарплату персоналу й оплачувати величезні рахунки за комунальні послуги, які для установ значно дорожче, ніж для житлових будинків.

  Ще одна причина, чому квартири подобово обходяться дешевше готельних номерів, у тому, що більшість готелів розташовані в центрі, де високі податки на нерухомість, а житло на добу можна зняти в будь-якому місці міста, навіть в «спальних» районах. Тому підприємливі люди набувають кілька квартир у будинку, а потім здають їх приїжджим. Такий готель в квартирах у Львові може запропонувати своїм постояльцям ті ж самі послуги, що і звичайні готелі, але за незрівнянно меншу ціну.

  Нерідко, власники таких своєрідних готелів відкривають свій сайт, або передають інформацію про квартири в базу даних ріелторських компаній для більш зручного пошуку клієнтів. Часто, готель в квартирах надає житло не тільки на короткий термін, але можна домовитися з господарем і про довгострокову оренду, при цьому ціна теж відповідно може ще більше зменшитися, так як власнику вигідніше, щоб його житло експлуатувалося як можна більш регулярно, приносячи йому постійний дохід.

  Навіть якщо в пункті вашого призначення немає нікого, хто б підшукав вам відповідний варіант, це не складе труднощів зробити самому. В інтернеті величезна кількість сайтів, що містять інформацію про тисячі подобових пропозицій. Для виборі недорогої квартири в подобову оренду можна зайти на такий сайт, і вибравши потрібне місто, ви будете здивовані кількістю пропозицій. Інформація звичайно включає в себе точну адресу, перерахування всіх зручностей і пропонованих послуг, а також фотографії. Так само прямо на сайті можна заповнити форму замовлення і забронювати вподобаний варіант на потрібний період часу.

  Варіант знімання квартири подобово у Львові дуже зручний завдяки гнучким цінам. Ви платите саме стільки, скільки днів ви прожили в квартирі, немає ніяких умов, коли ви змушені оплачувати більш тривалий мінімальний термін, як нерідко буває в готелях. Тому подобова оренда оптимально підходить для коротких поїздок, ви будете почувати себе як вдома, а адже це сприяє розслабленню і відчуттю затишку, що важливо.

  Все вищесказане показує, що квартирний готель у Львові є гідною альтернативою звичайним готелям. Домашній затишок, зручне розташування, в будь-якому районі міста, гідні умови проживання та прийнятна ціна, все це приваблює багатьох людей. В останні роки готельний бізнес і оренда подобово співіснують разом, нітрохи не заважаючи один одному, а це дозволяє кожному без проблем зробити вибір, де йому зупинитися в чужому місті.