0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Июль » 3
  Главная » 2011 » Июль » 3 » Оренда квартир та апартаментів в центрі Львова
  16:17

  Оренда квартир та апартаментів в центрі Львова

  елітні квартири у львові
  Варто звернути увагу на те, яка буває елітна нерухомість. Обиватель скаже, що все що «вище середнього» вже еліта. Це далеко не так. Якщо ж у ваші плани входить оренда елітної квартири в центрі Львова, то ця інформація буде для вас не зайвою.

  Елітні квартири поділяють на три класи. «АА» - до них відносяться апартаменти в історичному центрі міста, розташовані в будинках які визнані архітектурними пам'ятками. Так само обов'язковим є індивідуальний інтер'єр, а так само передбачає існування двох або більше паркувальних місць. Клас «А» - включає в себе квартири в будинках, які не відносяться до розряду унікальних, але тим не менш розташованих у престижних районах Львова. Парковка обмежується одним місцем. Ремонт і меблі відповідає найвищому класу. Клас «В» - квартири можуть розташовуватися в спальних районах Львова, при цьому будівля повинна бути максимально комфортною і мати розвинену інфраструктуру. Виділена парковка зазвичай не передбачається, хоча трапляються винятки.

  Як вже стало видно, ринок оренди елітної нерухомості досить великий і різноманітний. Щоб зробити правильний вибір і не оренда елітних квартирвтратити при цьому дорогоцінний час, необхідний надійний і кваліфікований помічник. Компанія «Весь Львів» пропонує свої послуги з підбору елітних апартаментів. У завдання експертів по нерухомості нашої компанії входить консультування, підбір варіантів з урахуванням всіх заявлених вимог і робота до 100% результату. Правова безпека оренди елітної квартири забезпечується юридичними експертизами всіх пропонованих квартир.

  На нашому сайті завжди широкий вибір оренди квартир з фото, оренда квартир в центрі Львова, ми підберемо для вас найкращий варіант за ціною і місцем розташування. Якщо вас цікавить оренда елітних квартир у Львові зателефонуйте за телефоном, або залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами в короткий термін. Ваше завдання берегти власні сили і час.