0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Июль » 3
  Главная » 2011 » Июль » 3 » Що потрібно знати покупцям нерухомості у Львові
  16:12

  Що потрібно знати покупцям нерухомості у Львові

  купівля квартири у Львові
  Для будь-якої сім'ї покупка квартири або будинку - подія неординарна. Має значення кожна деталь, адже гроші на кон поставлені чималі. Тому до вибору об'єкта нерухомості слід підходити ретельно. Як зробити цей процес максимально ефективним і заощадити час і сили?

  У першу чергу, слід визначитися з пріоритетами і чітко позначити мету. Покупка скромної «двушки» в спальному районі та елітної квартири в двох рівнях в центральній частині міста - це різні речі. Що можете собі дозволити саме ви? Погляньте на ситуацію реально, з урахуванням потреб сім'ї та наявних фінансових можливостей.
  Подумайте, яка саме квартира вам потрібна, і які критерії вибору виходять у вашому випадку на перший план:

      район міста;
      кількість кімнат, площа житла;
      розмір кухні, балкона і санвузлів;
      конструктивні характеристика будинку;
      близькість до зупинок громадського транспорту;
      наявність поблизу школи, дитячого садка, спортивного майданчика, і т.д.

  Покупці в процесі вибору орієнтуються на наявну в них суму грошей. Однак потрібно врахувати і майбутні витрати на оформлення угоди, оплату послуг агентства і інші витрати, супутні купівлі-продажу нерухомості. Якщо передбачається купівля житла в результаті альтернативної угоди, її краще організовувати і проводити під керівництвом досвідченого ріелтора. Якщо передбачається іпотека, тим більше слід з'ясувати, в яку суму може бути оцінено заставу, яким виявиться придбати житло у Львовірозмір кредиту, а також комісія за його оформлення, витрати на страховку і оцінку.

  Прийнявши рішення придбати житло з тими чи іншими характеристиками, слід дотримуватися заданих параметрів і не змінювати їх на півдорозі. В іншому випадку, процес вибору може затягнутися дуже надовго і в підсумку закінчитися нічим. Тому вибір квартири або будинку повинен бути обгрунтованим і базуватися на потребах всіх членів сім'ї. І навіть при повному їх одностайності, на пошуки підходящої квартири у Львові може піти від двох тижнів до місяця, протягом яких доведеться неодноразово виїжджати за різними адресами для перегляду варіантів.