0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Нерухомість Львів » 2011 » Июль » 3
  Главная » 2011 » Июль » 3 » Як зняти квартиру у Львові без обману
  16:14

  Як зняти квартиру у Львові без обману

  зняти квартиру у Львові
  В даний час для багатьох людей питання оренди квартири стоїть дуже гостро. У зв'язку з різними обставинами виникає необхідність знімання житла.

  Як зняти квартиру у Львові? Цим питанням задаються щодня тисячі людей. Перш за все, можна розглянути ряд небезпек, які приховує в собі ринок оренди квартир у Львові.

  Одна з найпоширеніших схем обману - це Інформаційні агентства нерухомості, які «працюють» тільки за передоплатою при укладенні договору про надання послуг. Вартість такого договору не висока, як правило, доступна.

  Після укладення договору та оплату так званих інформаційних послуг, в кращому випадку клієнтові видається роздруківка з нібито реальними телефонами власників охочих здати квартиру у Львові, після чого швидко проводять з офісу. Обдзвонивши всі номери, людина розуміє, що немає жодного варіанту.

  За вказаними номерами відповідають, що квартиру або давним-давно здали, або ніколи не здавали, або просто ніхто не квартири у львові знятипідходить до телефону або є не існуючі номери.

  Чому в кращому випадку? Тільки тому, що ошуканий клієнт відразу розуміє, що це обман і не гає часу. Ситуація може розвиватися і за іншим малоприємним сценарієм. Після оплати клієнта запевнять, що сьогодні увечері о 18.00 за вказаною адресою його чекатиме агент і покаже потрібну квартиру.

  Клієнт приїжджає, чекає не одну годину, зідзвонюється з агентом кожні 15 хвилин, в кінці кінців, коли агент відповість на дзвінок, то повідомить, що квартиру на превеликий жаль вже здали, але клятвено пообіцяє підібрати інший варіант.

  Звичайно ж, ніхто не подзвонить і не запропонує підходящого варіанту, а на наступні дзвінки будуть відповідати, що термін договору 1 місяць і протягом цього терміну клієнтові обов'язково підберуть гідну квартиру.

  оренда квартир у Львові
  Після того як термін договору закінчиться обдуреній людині обов'язково захочеться відвідати злощасний офіс такого «агентства», але там щось довести не вдасться.

  Укладений Договір складений таким чином, що при будь-якій ситуації інформаційне агентство не несе жодної відповідальності, тобто клієнту були надані інформаційні послуги, а допомогли вони йому чи ні - питання не до них.

  Як зняти квартиру у Львові? Питання залишається відкритим. У надії знайти квартиру без посередників у Львові можна звернутися до допомоги різних друкованих видань та сайтів, але чи можна їм довіряти?

  Часто власники, категорично не бажають співпрацювати з агентствами нерухомості, виявляються не сумлінними орендодавцями і не хочуть укладати договір найму. Подумайте самі, з чим це може бути пов'язано.

  Відсутність документів про власність, обмежений термін проживання в цій квартирі, людина, що надає вам квартиру в найм зняти житло у Львовіможе бути навіть не власником.

  Друга, часто зустрічається схема обману. Шахрай знімає квартиру у добропорядного власника нібито для проживання, оплачує її ринкову вартість. Після, протягом оплаченого місяця, він перездає її, рекламуючи, де тільки можна за заниженою ціною. Попит на недорогі квартири великий, тому протягом перших тижнів шахрай може перездати квартиру десятки раз пояснюючи людям, що їде в інше місто на постійне місце проживання і в квартиру можна заїхати через тиждень після того як він поїде. Через пару тижнів шахрай ховається, попередньо зібравши з десятків орендарів кругленьку суму грошей. Навіть якщо після закінчення деякого часу кривдника знайдуть, навряд чи вийде повернути свої гроші.

  Тому, для того щоб не ризикувати своїми грошима і своїм часом, який цінується у Львові дуже дорого, рекомендуємо звернутися в надійне агентство нерухомості, яке надає якісні послуги з підбору квартир в оренду.

  квартира через агенство
  Такі професійні компанії пояснять і проконсультують, як зняти квартиру у Львові. І допоможуть знайти саме той варіант квартири в найм який потрібен і зручний з усіх сторін. Агентства нерухомості зводять разом охочих здати квартиру у Львові і тих, кому необхідно її зняти.

  В агентстві є штат достатньої кількості досвідчених агентів, які можуть працювати конкретно по вашому запиту. Також є завжди вибір серед декількох реальних варіантів по оренді. Безумовно звертаючись до фахівців у даній сфері, ви повинні бути готові сплатити винагороду агентству нерухомості.

  Комісійні зазвичай складають в середньому від 50-100% від однієї місячної плати за наймання квартири, це не значна плата за те, щоб почувати себе впевнено і не переживати за пошук квартири. Звертаючись в агентство нерухомості ви знаєте що всі ваші побажання будуть враховані, і варіант квартири сподобається, і буде повністю відповідати вашим вимогам.
  оренда квартир через фахівців
  Не думайте про те, як зняти квартиру у Львові, покладіться на досвідчених фахівців і зверніться в надійне Агентство нерухомості.